Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Jausmų karuselė

Jausmų karuselė

Internetu:
7,23€
Knygyne:
8,50€

Apie

3–5 m. vaikamsEiliuota edukacinė knygelė kviečia mažylius šuoliuojant smagiu ritmu pažinti šešis pagrindinius jausmus: pavydą, liūdesį, džiaugsmą, baimę, pyktį, meilę. Visus juos jausti natūralu, tačiau juk kartais tampa taip sunk...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 12
  • ISBN 9786090143179

Knygos „Jausmų karuselė“ aprašymas

3–5 m. vaikams

Eiliuota edukacinė knygelė kviečia mažylius šuoliuojant smagiu ritmu pažinti šešis pagrindinius jausmus: pavydą, liūdesį, džiaugsmą, baimę, pyktį, meilę. Visus juos jausti natūralu, tačiau juk kartais tampa taip sunku!.. Todėl knygelėje aiškiai ir žaismingai pateikiami patarimai mažiesiems, ką su tais jausmais daryti: kaip įveikti liūdesį ar baimę arba kaip padauginti džiaugsmą.


Tai yra jausmai šeši,

ir kasdieną jie mus lydi:

džiaugsmas, baimė, liūdesys,

pyktis, meilė ir pavydas.

Sukasi jausmai ratu,

eikš – pažinsim juos kartu!

„Jausmų karuselė: ar pažįsti jausmus?“

Lavina emocinį intelektą.

Moko pozityviai susidoroti su stipriomis emocijomis, jausmais.

Lavina rimo ir ritmo pojūtį.

Kartoninė knygelė užapvalintais kampais saugi mažyliams.

Knygos autorė Edita Kazakevičienė – tinklaraščio šeimai „Profesionali mama“ autorė. Ji sąmoningai ir su meile pasirinko atsiduoti motinystei, augti ir mokytis kartu su vaikais, todėl puikiai pažįsta mažųjų pasaulį, emocijas ir žino, kaip padėti su jomis susidoroti. Šią patirtį sudėjo į savo pirmąją knygą vaikams „Jausmų karuselė“.


Iliustravo jauna ir talentinga knygų dailininkė Vilija Kvieskaitė. Ji taip pat sukūrė iliustracijas įgarsintai eilėraščių knygai „Kiškių troleibusai“ bei Selemono Paltanavičiaus knygai „Sniego žmogelių žiema“.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai