Jūratė ir Kastytis

2,90€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
3,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Ramduva
Autorius Maironis
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 24
  • Leidykla Ramduva
  • ISBN 9786098145472

„Jūratė ir Kastytis“ aprašymas

Ši pasaka neretai apibūdinama kaip lietuviškoji Romeo ir Džuljeta. „Jūratė ir Kastytis“ – tai Maironio kurtas baladės žanro kūrinys, kuris taip yra įsišaknijęs mūsų folklore, jog žymiausias jo eilutes gali pacituoti tiek mažieji, tiek suaugę. 

„Jūratės ir Kastyčio“ legenda byloja apie nepaprastą meilės istoriją tarp žavingos jūrų undinėlės ir gražuolio žvejo. Tarp jų įsižiebia itin stiprūs jausmai, tačiau jie patinka ne visiems -  ypač tam priešinasi griaustinio dievas Perkūnas, kuris įsiūtį išlieja sudažydamas įstabius Gintaro rūmus. Jų liekanas – mažus gintaro gabalėlius – Baltijos jūra iki pat šiol išskalauja į krantą. 

Pasaka „Jūratė ir Kastytis“ ne tik supažindins vaikus su šia įstabia lietuvių legenda, bet ir padės geriau suprasti lietuvių meilę jūrai, gintarui ir viskam, kas susiję su Baltijos jūra. Ši istorija suteikė įkvėpimą gimti daugybei pjesių, spektaklių, operų, filmų ir kitų meninių kūrinių. 

Maironis (1862-1932) - žymus lietuvių poetas, kunigas, profesorius. Tikrasis jo vardas - Jonas Mačiulis. Parašė žymiuosius eilėraščius "Trakų pilis" ir "Lietuva brangi". Maironis pradėjo rašyti nuo 6 klasės, o pirmieji jo eilėraščiai buvo parašyti lenkų kalba. Daugelis jo eilėraščių tapo tautos dainomis.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti