Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Kaip atsisakyti sauskelnių. Tualeto įgūdžių mokymo(si) vadovas pirmagimio tėvams

Kaip atsisakyti sauskelnių. Tualeto įgūdžių mokymo(si) vadovas pirmagimio tėvams

Internetu:
10,03€
Knygyne:
11,80€

Apie

Greitai ir sėkmingai išmokykite savo mažylį tualeto įgūdžių! Mintys apie tualeto įgūdžių mokymą kelia nerimą? Baiminatės, kad turite per mažai žinių, jog sėkmingai pasiektumėte tikslą? Būgštaujate, kad negalėsite skirti tam pakankama...
Autorius Jazmine McCoy

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9789955268352

Knygos „Kaip atsisakyti sauskelnių. Tualeto įgūdžių mokymo(si) vadovas pirmagimio tėvams“ aprašymas

Greitai ir sėkmingai išmokykite savo mažylį tualeto įgūdžių!

Mintys apie tualeto įgūdžių mokymą kelia nerimą? Baiminatės, kad turite per mažai žinių, jog sėkmingai pasiektumėte tikslą? Būgštaujate, kad negalėsite skirti tam pakankamai laiko? Jums padės šis pozityvus, praktiškas ir paprastas vadovas.

Pasitelkę patikrintą programą, įvairius patarimus ir gudrybes bei pasitikėdami savimi sauskelnių keitimą išbrauksite iš nesibaigiančių savo darbų sąrašo ir džiaugsitės naujais mažylio įgūdžiais. Sužinosite apie paprastą trijų dienų programą, kaip atsisakyti sauskelnių, neramaus, užsispyrusio ar mokytis nenorinčio mažylio gudrybes, kaip elgtis susidūrus su nesėkmėmis, vaikui grįžus prie ankstesnių įpročių, ištikus pykčio priepuoliui.


Iš anglų kalbos vertė Audra Virbalytė

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai