Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą

Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą

Internetu:
5,66€
Knygyne:
6,66€

Apie

Pagal mano išgydomą sistemą galima atstatyti bet kurį organą ir sąnarį. Bet tas pasveikimo procesas vykdomas etapais, nes viskas organizme tarpusavyje susiję. Kad ir kaip tas žmogus norėtų, pavyzdžiui, atstatyti stuburo diskus

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Ilzė Jansonė
  • ISBN 978998486825

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą “ aprašymas

Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą

Pagal mano išgydomą sistemą galima atstatyti bet kurį organą ir sąnarį. Bet tas pasveikimo procesas vykdomas etapais, nes viskas organizme tarpusavyje susiję. Kad ir kaip tas žmogus norėtų, pavyzdžiui, atstatyti stuburo diskus Salveo milteliuose esančių augalų pagalba jau iškart šį mėnesį, žinant, kad Salveo atnaujina šiuos diskus ir sąnarius, tai nepaseks, nes, pirmiausia, blogai dirba mikrocirkuliacija dėl kasos disfunkcijos, ir, antra, blogas kraujas, o kraujas, savo ruožtu, blogas todėl, kad kepenų ir inkstų masė sumažėjusi ir jie nebegali atlikti savo darbo - išvalyti kraują.

O tas išvalymo darbas nesibaigiantis todėl, kad į organizmą vis patenka toksinai iš pūvančio žarnyno. Tie toksinai gadina skrandžio gleivinę ir bendrai viso organizmo gleivinę. O kartu su tuo žmogus, kad ir norėtų atstatyti kasą jau šiandien, negali to padaryti, nes negali valgyti to, kas visų labiausiai reikalinga kasos sandarai: ridikus, krienus, sėtinius, ropes, svogūnus, česnakus, pipirus, garstyčias, raugintus kopūstus, rūgčšias uogas.

Ir tuo paprastai šitas pokalbis baigiasi - Aš to negaliu valgyti, mano skrandis nepriima! Tai tolimesnis darbas ir atkrinta. Tuomet viską reikia pradėti pagal etapus. Apie patį pirmą etapą - kaip sutvarkyti skrandį ir žarnyną - knygutė jau yra.

Dabar jau yra ir antroji knyga kaip atstatyti morfologiškai pagal kasą, kepenis ir inkstus, kad po to būtų galima paprašyti kepenų, išvalyti nuodus iš kraujo, inkstų paprašyti, kad filtruotų, o kasos paprašyti, kad sintezuotų apie 120 gyvybiškai svarbių hormonų, ypač tuos, kurie reguliuoja psichiką, kad nebūtų debilų vaikų ir senatvėje neprarastume proto.

Be to, vos tik kasa sulauks nors ir minimalios pagalbos, atsidarys smulkieji kapiliarai, atsitaisys mikrocirkuliacija, kad stuburo diskai ir sąnariai gilumoje gautų viską, kas būtina kremzlių ir kaulų audinių atnaujinimui. Be to, atsistatys mikrocirkuliacija ir galvos, širdies ir kojų kraujagyslės ir nebegrės nei insultas, nei infarktas, nei gangrena, kas dabar jau tapo norma.

Žmonės galvoja, kad vos tik pradedama kalbėti apie šiuos organus (ir apie skydliaukės, prostatos ir kiaušidžių veiklą), įsivaizduoja tik šių organų veiklą. Bet kaip gali veikti organas, jei jame gerų lastelių yra tik 50 %?

Šioje knygoje jųs perskaitysite, kaip galima atstatyti pačius organus, kad iš jų galėtumėte reikalauti pilnavertės veiklos. Jei įsiklausysite į čia išsakytą, tai suprasite, kaip galima suformuoti gerą imuninę sistemą ir kaip išlaikyti susigrąžintą sveikatą ir imunitetą, kad galėtumėte nugyventi ligi amžiaus pabaigos pilnavertį gyvenimą. Šis etapas tęsiasi 3 mėnesius ir aš jį vadinu juodo darbo periodu.

Paskui jau nebus problemų, kad išgydytumėte bet kokią diagnozę ir atnaujintume bet kurį organą. O endokrininė sistema atsistatys kartu su šiais pagrindiniais organais. Ir daugybė kitokių gerų permainų įvyks organizme per šį laikotarpį. Ligi šioj dar niekas, kad atliko šį darbą, nesigailėjo. Tie žmonės, kurie klausė mano patarimų, dabar laimingi. Pabandykite, jums tai pasiseks! Ir darbas bus to vertas!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai