Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų protingas ir laimingas

13,47€
15,85€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Autorius John Medina
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9789955267492

Knygos „Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų protingas ir laimingas“ aprašymas

Garsaus amerikiečių mokslininko, molekulinės biologijos specialisto ir smegenų veiklos tyrinėtojo Johno Medinos knyga skirta ne tik mažylius auginantiems tėvams, bet ir visiems, planuojantiems jų susilaukti.

Autoriaus patarimai remiasi naujausiais neurologijos, neuropsichologijos tyrimais, tačiau pateikti žaismingai, įdomiai ir suprantamai kiekvienam skaitytojui. Esminė knygos mintis, kad tėvystė – tai pirmiausia tinkamų sąlygų vaiko smegenims vystytis sudarymas, įskaitant mamos nėštumo laikotarpį. 

Būtent nuo nėštumo laikotarpio ir pradedama ši knyga – ką besilaukianti mama gali padaryti, kad iš tikrųjų padėtų savo vaikui? Anot autoriaus, svarbu ne tik vartoti folio rūgštį ir Omega-3 papildus, bet ir atminti, kad stresą patirianti mama – stresą patiriantis kūdikis.

Didžiąją knygos dalį garsus mokslininkas skiria patarimams tėvams. Nors čia nerasite, kokias sauskelnes pirkti ar kaip užmigdyti kūdikį, įvertinkite tyrimus apie tai, kokia tėvystė užaugina laimingus ir savo potencialą išnaudojančius vaikus.

Knygoje griaunama daugybė įsišaknijusių mitų, tokių kaip „jei būsima mama klausysis klasikinės muzikos, kūdikio smegenys bus labiau išsivysčiusios", „kuo daugiau lavinamųjų žaislų – tuo geriau", ir pan.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti