Kapo šauksmas

7,99€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
9,40€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Simon Beckett
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 376
  • ISBN 9786094666926

Knygos „Kapo šauksmas“ aprašymas

Simon Beckett (Saimonas Beketas, g. 1968 m.) – pasaulinio pripažinimo sulaukęs britų autorius: jo detektyvai išversti į 29 kalbas, parduota daugiau nei 12 mln. knygų, jos figūruoja The Sunday Times ir tarptautinių bestselerių sąrašuose. Rašytojo karjerą S. Beckettas pradėjo dar 2002 m., kai dirbdamas žurnalistu apsilankė Tenesio Lavonų ūkyje. Ši patirtis įkvėpė populiariausią jo knygų seriją apie teismo medicinos ekspertą Deividą Hanterį, ją pamėgo ir Lietuvos skaitytojai. „Kapo šauksmas“ – ketvirtoji šios serijos knyga, o 2023 m. pasirodys dar dvi – „Neramūs mirusieji“ ir „Mirties kvapas“. 


Grįžtame į praeitį, kai teismo medicinos ekspertas Deividas Hanteris dar džiaugėsi laimingu gyvenimu su savo šeima. Trys merginos dingsta be žinios. Bute žiauriai nužudoma ketvirtoji – nebylė mergina. Krauju pasruvęs nusikaltėlis kvatodamas pasprunka. Jis – ne bet kas, o Džonatanas Monkas, žagintojas ir žudikas maniakas, sėjantis siaubą visame Dartmure. Sulaikytas jis atsisako nurodyti, kur užkasė kūnus. Deivido Hanterio pastangos taip pat lieka bevaisės. Atrodo, viskas taip ir nugrims į užmarštį. Tačiau po aštuonerių metų viskas netikėtai prasideda iš naujo, tik kur kas siaubingiau: Monkui pavyksta pasprukti iš kalėjimo, ir visus apima panika. Deividas Hanteris bando sustabdyti žudiką, bet rūke paskendusiame Dartmure žiaurusis Monkas jaučiasi tarsi žuvis vandeny.


„Kapo šauksmas“ – nuolat augančios įtampos kupinas detektyvas, nei įtaiga, nei siužeto posūkiais nenusileidžiantis kitoms serijos apie Deividą Hanterį knygoms.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti