Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Keliaujančio katino kronikos

11,45€
13,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Hiro Arikawa
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094793837

Knygos „Keliaujančio katino kronikos“ aprašymas

Japonų novelistės Hiro Arikawa knyga „Keliaujančio katino kronikos“ – tai jautri istorija, pasakojanti apie artimą augintinio bei žmogaus ryšį. Šis kūrinys tapo populiariu bestseleriu ne tik gimtojoje Japonijoje bet ir visame pasaulyje. 

Knygoje vaizduojama kaip kadaise buvęs laukinis katinas vardu Nana susidraugauja su žmogumi Satoru. Tarp jų atsiranda ypatingas ryšys, tad katinas pasilieka kartu su naujuoju šeimininku visam laikui. Visgi po penkerių metų netikėtai šeimininkas susikrauną visą savo mantą, pasiima katiną ir automobiliu leidžiasi į kelionę po visą Japoniją. Katinas Nana nerūpestingai džiaugiasi kelione, po langą matomais vaizdais bei šeimininko draugija, tačiau jis nežino kelionės tikslo...

„Keliaujančio katino kronikos“ – tai be galo jautri istorija apie tarpusavio ryšį, pasiaukojimą, meilę, gerumą ir skausmą, pelniusi pasaulinį pripažinimą bei adaptuota kino ekranams. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti