Labdarinė fėja

Labdarinė fėja

Internetu:
15,22€
Knygyne:
17,90€

Apie

Tas stebuklas dabar šioje klasėje buvo kaip ant delno. Atleidimo žavesys, atsiprašyme telpanti jėga – tikras magiškas blogio naikinimo ritualas, labai reikalingas ir žmonėms, ir ištisoms Žemės tautoms.Mokytoja a&s...

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 180
  • Leidykla Eglės leidykla, UAB
  • ISBN 978609432115

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Labdarinė fėja “ aprašymas

Labdarinė fėja

Tas stebuklas dabar šioje klasėje buvo kaip ant delno. Atleidimo žavesys, atsiprašyme telpanti jėga – tikras magiškas blogio naikinimo ritualas, labai reikalingas ir žmonėms, ir ištisoms Žemės tautoms.Mokytoja ašarotomis akimis pasižiūrėjo į fėjos Džiulijos šypseną ir suprato, kad tai jos darbas... Tai būta labai gudraus stebuklo – visi matė tai įvykus, bet niekas negalėjo paaiškinti žodžiais. Pasaka-romanas Labdarinė fėja skirtas ne tik paaugliams. Didžiuma veiksmo vyksta vienos iš Klaipėdos mokyklų vienuoliktoje klasėje, neišvengusioje šiuolaikinės blogio apraiškos – patyčių. Pagrindinė herojė fėja Džiulija tobulina moksleivius dviem lygmenimis – kaip klasės draugė vienuoliktokė ir kaip 190-os fėjų klasės moksleivė, suteikdama kūriniui filosofinę potekstę. Pasaka-romanas paaugliams ir vaikams teigia tauraus, kūrybiško gyvenimo vertę ir grožį, o suaugusiems leidžia įsijausti į paauglio logiką.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai