ispardavimas -30%
Laukinis

Laukinis

Nauja kaina:
14,56€
Sena kaina:
20,80€
Sutaupote:
6,24€

Apie

ŠIS ROMANAS PAGRĮSTAS TIKRAIS FAKTAIS IR ĮVYKIAIS, KURIŲ NIEKADA NEBUVO. Meksikos scenaristas, režisierius ir prodiuseris Guillermas Arriaga tarptautiniu mastu išgarsėjo filmais „Prakeikta meilė“, „21...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 656
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609013405

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Laukinis“ aprašymas

Laukinis

ŠIS ROMANAS PAGRĮSTAS TIKRAIS FAKTAIS IR ĮVYKIAIS, KURIŲ NIEKADA NEBUVO.

Meksikos scenaristas, režisierius ir prodiuseris Guillermas Arriaga tarptautiniu mastu išgarsėjo filmais „Prakeikta meilė“, „21 gramas“, „Babelis“. Jis rašė penkerius su puse metų ir į šį romaną sudėjo spalvingą Meksiko rajone prabėgusios jaunystės patirtis ir sukrečiančius įvykius. Tamsi, bet graži šio ambicingo romano proza patvirtina Arriagą esant vieną įdomiausių ir originaliausių mūsų laikmečio rašytojų.
Septyniolikmetį Chuaną Giljermą nuo pat gimimo paženklino mirties žymė. Jo brolis dvynys mirė dar motinos įsčiose. Po keliolikos metų mirtis vėl įsisuka į jų šeimą – Chuanas per keletą metų netenka vyresnio brolio Karloso, senelės ir tėvų. Akistata su negailestingais katalikų fundamentalistais, įsitikinusiais, kad būtent jiems skirta išgelbėti pasaulį nuo visuomenės atmatų, sukrečia Chuano Giljermo gyvenimą ir pasmerkia skaudiems kaltės ir beprasmybės kirčiams.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai