Leidimas jausti

5,00€
*Išpardavimo kaina
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Marc Brackett
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 376
  • ISBN 9785415025961

Knygos „Leidimas jausti“ aprašymas

Marc Brackett – Jeilio Emocinio intelekto centro įkūrėjas ir direktorius, Jeilio Vaikų studijų centro profesorius per savo praktiką vadovavęs didžiulėms tyrėjų grupėms ir surinkęs milijonus dolerių emocinės gerovės tyrimams. Teigiama, kad šiandien vaikų ir suaugusiųjų psichinės gerovės lygis – šokiruojančiai menkas, tačiau autorius tikina, kad žino kodėl tai vyksta bei kaip situaciją pataisyti.
Knygoje M. Brackett per ilgus mokslinių tyrinėjimų metus sukūrė veiksmingą sistemą RULER, kurios esmė – pasitelkti emocijas, kad jos padėtų, o ne kliudytų siekti sėkmės ir gerovės. Ši sistema kilo iš autoriaus skausmingų vaikystės išgyvenimų: smurto, užgaulės ir prievartos. Dėka dėdės Marc suprato, jog nėra vienišas ir kad jausti pyktį, išgąstį ir kitas negatyvias emocijas yra visiškai normalu. Įkvėptas šio suvokimo, autorius pasineria į žmogaus emocijų pasaulį. RULER metodu, pavyksta ne tik sumažinti patiriamo streso lygį ir pagerinti akademinius pasiekimus, bet ir apvalyti tvyrantį emocinį klimatą.
Šia knyga autorius siekia pasidalinti atradimais, įgytais įgūdžiais ir jais pasidalinti su skaitytojais visame pasaulyje. RULER sistema skaitytojai įgalins pastebėti bei reguliuoti savo ir kitų emocijas tam, kad bendravimas suteiktų kuo daugiau džiaugsmo ir malonių akimirkų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti