Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -30%
Mažųjų abėcėlė

Mažųjų abėcėlė

4,55€ 6,50€
Sutaupote:
1,95€

Apie

„Mažųjų abėcėlė“ – tai kūrybiškas ir žaismingas būdas pažinti lietuvių kalbos raides. Kiekvienai iš jų knygoje skirti 2 puslapiai: viename pateikiamos spausdintinės ir rašytinės bei didžiosios ir mažosios raidės, kitame – jaukus piešinėlis su žodžiai...

Informacija

  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 72
  • Leidykla Debesų ganyklos (VšĮ Terra Publica)
  • ISBN 9786094730610

Knygos „Mažųjų abėcėlė “ aprašymas

„Mažųjų abėcėlė“ – tai kūrybiškas ir žaismingas būdas pažinti lietuvių kalbos raides. Kiekvienai iš jų knygoje skirti 2 puslapiai: viename pateikiamos spausdintinės ir rašytinės bei didžiosios ir mažosios raidės, kitame – jaukus piešinėlis su žodžiais iš konkrečios raidės. Vaikas, vartydamas knygą vienas, atras raidžių formų skirtumus, o jei mokysis abėcėlės su tėvais ar seneliais, turtins ir savo žodyną. Visa informacija knygoje pateikiama aiškiai ir paprastai, todėl vaikai gali mokytis žaismingai, ugdyti savo kalbos įgūdžius.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai