Menopauzė.Viskas,ką jums reikia žinoti

27,20€
32,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vitae Litera
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 132
  • ISBN 9786094544798

Knygos „Menopauzė.Viskas,ką jums reikia žinoti“ aprašymas

Menopauzė – tai visiškai natūralus ir normalus gyvenimo laikotarpis, tačiau labai stinga informacijos apie tai, kaip geriausiai su ja tvarkytis. Menopauzės simptomai yra neaiškūs ir daugelis moterų mano, kad ankstyvieji įspėjamieji simptomai prasidėjo dėl kasdienio gyvenimo ir įtampos. Džiaugiamės galėdami pristatyti knygą „Menopauzė“ kurioje pateikiami tikslūs faktai aktualūs moterims. Knyga padės priimti tinkamus sprendimus ir pavers menopauzės laikotarpį lengvesniu. Šią knygą parašė šeimos gydytoja ir menopauzės specialistė Dr. Louise Newson, naudodamasi naujausiais įrodymais ir savo asmenine patirtimi.

Knygoje rasite lengvai suprantamą menopauzės požymių, simptomų ir pasekmių gidą, holistinio gydymo patarimus ir atsakymus, kodėl verta persvarstyti pakaitinės hormonų terapijos (PHT) skyrimą. Taip pat patarimus, kaip geriausiai išnaudoti vizitą pas gydytoją. Menopauzės valdymo strategijas darbe ir namuose bei patarimus šeimos nariams ir darbdaviams.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti