Minios psichologija

Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 200
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415022007

Knygos „Minios psichologija “ aprašymas

„Šiandien minios reikalavimai tampa vis aiškesni: ji bando iš pagrindų sugriauti šiuolaikinę visuomenę ir grąžinti ją į pirmykštį komunizmą, kuris buvo įprasta bendruomenės būsena prieš civilizacijos aušrą… Ankstesnes civilizacijas sukurdavo ir plėtodavo nedidelė intelektualios aristokratijos grupė, o minia šio vaidmens dar niekada neatliko. Pastaroji gali tik naikinti… Kinivarpų išėstą civilizacijos statinį minia visada sulygina su žeme. Tada jos vaidmuo ypač išryškėja. Akla masių jėga akimirkai tampa vienintele istorijos filosofija. Ar taip atsitiks ir su mūsų civilizacija?“ – žymus prancūzų psichologas, sociologas, antropologas ir istorikas Gustave Le Bon. 

„Minios psichologija“ – tai pirmą kartą į lietuvių kalbą išleidžiamas garsaus psichologo veikalas, kuri, anot šių laikų mokslininkų, negali būti griežtai priskirtas kuriai nors kategorijai, nes jis apima daug sričių: psichologiją, sociologiją, istoriją, filosofiją, politiką ir netgi literatūrinio kūrinio pagrindus. Nors knyga pasirodė prieš daugelį metų, tačiau jos aktualumas neišsisemiantis ir šiandien.

Skaitytojai susipažins su to meto Gustave Le Bon mintimis apie minios fenomeną, jos galią bei destruktyvumą. Autoriaus mintis bus galima pritaikyti ir šiandienos aktualijoms. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti