Mitybos aukštasis pilotažas

Mitybos aukštasis pilotažas

Internetu:
17,77€
Knygyne:
20,90€

Apie

Ši knyga sugriaus daug medicinos dogmų, įskaitant ir pasaulyje vyraujančių mitybų dogmas. Suprasite, kodėl mitybos planai yra neveiksmingi. Gamtoje yra nekintami gamtos dėsniai, kurių neįtakoja žmogus. Lygiai taip pat ir mityboje ...
Autorius Ross Horne

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 163
  • Leidykla Neoprintas
  • ISBN 978609820706

Knygos „Mitybos aukštasis pilotažas“ aprašymas

Mitybos aukštasis pilotažas

Ši knyga sugriaus daug medicinos dogmų, įskaitant ir pasaulyje vyraujančių mitybų dogmas. Suprasite, kodėl mitybos planai yra neveiksmingi.

Gamtoje yra nekintami gamtos dėsniai, kurių neįtakoja žmogus. Lygiai taip pat ir mityboje yra tam tikri gamtos dėsniai, kurių vaistais tų dėsnių nepaveiksime.

Dažniausiai žmonės sveikata ir mityba susirūpina tiktais tuomet, kai suserga rimtomis ligomis. Kaip taisyklė, žmonės sveikatai laiko neranda, todėl yra priversti skirti daug laiko ligoms.

Enzimai yra mūsų gyvybės ir sveikatos paslaptis, kurį bus pirmą kartą išsamiai paaiškinta lietuvių kalba.

Žmogus yra ne tai ką valgo ir ką suvirškina, bet tai ką pasisavina jo organizmas.

Ligos kyla mumyse ir iš mūsų. Jeigu žmogaus žarnynas yra sveikas, tuomet jam negresia ligos. Žarnynas yra mūsų imuniteto didžioji dalis.

Napoleonas yra pasakęs: "žmogų pajudinti yra du svertai - susidomėjimas ir baimė. Linkiu, kad jus šią knygą įsigytumėt paskatinti susidomėjimu, o ne tuomet, kai ligos baimė alsuos jums į nugarą.

Laikas perimti savo sveikatos vairalazdę į savo rankas.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai