Moteris manyje

16,08€
21,45€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla Helios
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 280
  • ISBN 9789916995037

Knygos „Moteris manyje“ aprašymas

Kai buvau maža mergaitė, valandų valandas viena vaikštinėdavau tyliame miške už mūsų namo Luizianoje ir dainuodavau. [...] Namo kulniuodavau taku, vedančiu pro tvarkingai apželdintą kaimynų kiemą. Kaimynai turėjo baseiną ir alpinariumą, pilną mažų glotnių akmenukų, – juos, sugėrusius dienos šilumą, būdavo taip gera priglausti prie odos. Atsiguldavau ant tų akmenukų, žiūrėdavau į dangų ir, jausdama šilumą iš apačios ir iš viršaus, mintydavau: „Galiu pasirinkti savo gyvenimo kelią. Galiu įgyvendinti savo svajones.“

„Moteris manyje“ – drąsus ir stulbinamai jaudinantis pasakojimas apie laisvę, šlovę, motinystę, išgyvenimą, tikėjimą ir viltį.

2021 m. birželį visas pasaulis klausėsi Britney Spears kalbos atvirame teismo posėdyje. Poveikis, kurį padarė jos balsas – jos tiesa, buvo neabejotinas, pakeitęs pačios dainininkės gyvenimo kryptį ir daugybės kitų žmonių likimus. Knygoje „Moteris manyje“ pirmą kartą atskleidžiama neįtikėtina vienos garsiausių pasaulio popmuzikos atlikėjų kelionė ir kiek stiprybės prireikė šiam keliui įveikti.

Nepaprastai atviruose ir šmaikščiuose memuaruose Britney Spears liudija neblėstančią muzikos ir meilės galią. Ir tai, kaip svarbu moteriai pagaliau savo sąlygomis papasakoti savo istoriją.

Išleidusi ne vieną platininį albumą, pelniusi „Grammy“ apdovanojimą popmuzikos ikona Britney Spears yra viena sėkmingiausių ir garsiausių atlikėjų muzikos istorijoje – visame pasaulyje parduota daugiau nei 100 milijonų jos įrašų. 2021 m. ji buvo įtraukta į žurnalo „Time“ 100 įtakingiausių žmonių sąrašą. 2012 m. Spears albumas „Blackout“ pateko į Rokenrolo šlovės muziejaus biblioteką ir archyvus. Dainininkė gyvena Los Andžele, Kalifornijoje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti