Naktis virš Tanžero

5,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094792014

Knygos „Naktis virš Tanžero“ aprašymas

Paskutinis žmogus, kurį Alisa Šipli tikisi pamatyti, kai su naujuoju vyru atvyksta į Tanžerą, yra Liusė Meison. Po siaubingos avarijos abi draugės, kadaise buvusios neišskiriamos, nesikalbėjo daugiau nei metus. Tačiau dabar Liusė stovi šalia ir bando viską ištaisyti.

Alisai šis netikėtas susitikimas leidžia kitaip pažvelgti į Tanžerą. Ji nepritampa prie gyvenimo Maroke, pernelyg bijo išeiti į šurmuliuojančias gatves ir slegiantį karštį. Liusė, visada bebaimė bei nepriklausoma, padeda Alisai išeiti iš savo buto ir tyrinėti šalį. Tačiau netrukus Alisą ima kamuoti pažįstamas jausmas – ji jaučiasi kiekviename žingsnyje Liusės kontroliuojama ir slopinama. Tuomet dingsta Alisos vyras Džonas ir ji ima abejoti viskuo, kas ją supa...

Christine Mangan Airijos valstybiniame universitete įgijo literatūros mokslų daktarės laipsnį. Apie dviejų draugių įtemptą draugystę Maroke 1950-aisiais pasakojantis debiutinis autorės romanas „Naktis virš Tanžero“ netruko patekti į geidžiamiausių 2018 m. knygų sąrašus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti