Namų ragana: išsamus vadovas, kaip pasitelkus burtus ir ritualus sukurti magišką namų židinį

5,00€
*Išpardavimo kaina
10,80€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094930522

Knygos „Namų ragana: išsamus vadovas, kaip pasitelkus burtus ir ritualus sukurti magišką namų židinį“ aprašymas

Viskas, ką reikia žinoti, norint susikurti savą šventą erdvę – tobula praktika pasitelkus namų magiją, įskaitant kerus, ritualus, gydymą žolelėmis ir daug kitų dalykų, su kuriais supažindina bestselerio „Žalioji ragana“ autorė.


Namai yra svarbi jūsų esaties dalis, todėl savo raganavimo praktiką prasminga glaudžiau susieti su vieta, kur kuriate savo gyvenimą. „Namų raganoje“ rasite viską, ko reikia, norint gyventi, dirbti ir užsiimti židinio raganos praktika savoje magiškoje erdvėje. Kurkite ir tobulinkite šventą erdvę savo namuose, keliaudama kartu su žinove Arin Murphy-Hiscock ir pasitelkdama svarbią informaciją, kaip: 

kurti magiškus receptų užrašus, burtus ir talismanus;

ruošti maistą, pamaitinantį kūną ir sielą;

atlikti ritualus, kurie apsaugos ir apvalys židinį bei namus;

atskleisti katilo ir šventosios ugnies paslaptis;

iškviesti virtuvės dievus ir deives;

praktikuoti židinio magija grįstus menus bei amatus...

...ir daug kitų dalykų!


Sužinokite, kaip lengva savo namus paversti magiška vieta, kuri leis tobulinti savo praktiką ir puoselėti sielą!Nuo užkalbėjimų ir ritualų iki patarimų, kaip susikurti šventą erdvę – pasakojama apie viską, ko reikia, norint praktikuoti židinio magiją namuose. Pasitelkus knygą „Namų ragana“, jūsų namai taps magiška vieta, kuri akimirksniu pamaitins sielą.

– HelloGiggles


Apskritai, tai yra gera knyga apie židinio magiją iš šiauriečių perspektyvos. Man ji pasirodė naudinga ir suteikė informacijos apie Europos namų magijos istoriją.

– Confessions of a Modern Witch


Šioje knygoje sutelktas visas dvasingumas ir laimė, kurią gali simbolizuoti namai ir židinys. Ją itin rekomenduoju kiekvienam žmogui, einančiam dvasiniu keliu.

– Pagan Pages


Iškart užkabino.

– Luna Luna


Naudingas kertinis akmuo tiems, kurie skiria dėmesį namams.

– A Witch’s Path


Itin rekomenduoju.

– Facing North


Gausu informacijos.

– The Witch Life


Autorė Arin Murphy-Hiscock laikys jūsų ranką, kol išbandysite daugybę malonių šioje knygoje pristatytų židinio magijos praktikų.

– Vice


Apie autorę:

Arin Murphy-Hiscock prašė „Žaliąją raganą“, išleistą lietuvių kalba, taip pat „The Green Witch’s Grimoire“ (Žaliosios raganos grimuaras), „Spellcrafting“ (Kerėjimas), „The Pregnant Goddess“ (Nėščia deivė), „Wicca“ (Vika), „The Way of the Hedge Witch“ (Žolininkės kelias), „The Witch’s Book of Self-Care“ (Raganos knyga apie rūpinimąsi savimi), „Pagan Pregnancy“ (Pagonių nėštumas), „Solitary Wicca for Life“ (Vieniša ragana visam gyvenimui) ir „The Hidden Meaning of Birds – A Spiritual Field Guide“ (Slapta paukščių prasmė. Dvasinis vadovas). Ji daugiau kaip dvidešimt metų aktyviai domisi alternatyviuoju dvasingumu ir gyvena Monrealyje, Kanadoje. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti