Naujos Lietuvos žydų istorijos

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Žara
Informacija
  • Metai 2009
  • Puslapiai 204
  • Leidykla Žara
  • ISBN 9789986342199

Knygos „Naujos Lietuvos žydų istorijos “ aprašymas

Knygoje surinkti žymaus Izraelio mokslininko, Negevo dykumos Ben Guriono universiteto istoriko Mordechajaus Zalkino straipsniai, aprėpiantys plačią Lietuvos žydų istorijos aspektų įvairovę. Dalis jų seniau nebuvo gvildenti, tuo labiau – lietuvių kalba. Knyga bus įdomi ir naudinga ne tik Lietuvos istoriją nagrinėjantiems mokslininkams, bet ir studentams bei tiems, kas domisi žydų kultūra ir paveldu.

Profesorius Mordechai (Motti) Zalkinas gimė Jeruzalėje ir baigė studijas Jeruzalės hebrajų universitete. Jis yra Negevo Ben Guriono universiteto docentas, į jo mokslinių interesų sritį įeina socialinė ir ekonominė Lietuvos žydų istorija bei žydų švietimo Rytų Europoje istorija. Jis yra išleidęs knygas „A New Dawn: The Jewish Enlightenment in the Russian Empire – Social Aspects“ (Nauja aušra: žydų Švietimas Rusijos imperijoje – socialiniai aspektai, 2000) ir „From Heder to School: Modernization Processes in Nineteenth Century East European Jewish Education“ (Nuo chederio iki mokyklos: žydų švietimo modernizacijos procesai devynioliktojo amžiaus Rytų Europoje, 2008).

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti