ispardavimas -30%
Nenuorama Dorė

Nenuorama Dorė

Nauja kaina:
4,41€
Sena kaina:
6,30€
Sutaupote:
1,89€

Apie

Vyresni brolis ir sesė sako, kad Dorė dar leliukas. Ir nenori su ja žaisti. Bet tai niekis. Nes Dorė turi kitų užsiėmimų... ... ir DAUG kitų draugų... ... ir jie visi mano, kad Dorė yra FANTASTIŠKA. Ši be galo linksma ir užburianti k...
Leidykla: Alma littera
Autorius Abby Hanlon

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609013130

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Nenuorama Dorė “ aprašymas

Nenuorama Dorė

Vyresni brolis ir sesė sako, kad Dorė dar leliukas. Ir nenori su ja žaisti. Bet tai niekis. Nes Dorė turi kitų užsiėmimų... ... ir DAUG kitų draugų... ... ir jie visi mano, kad Dorė yra FANTASTIŠKA. Ši be galo linksma ir užburianti knygelė apie žavią, padykusią valiūkę idealiai tiks bet kokio amžiaus skaitytojui – ir jauniausiam, ir vyriausiam.

Abby Hanlon dirbo pradinių klasių mokytoja Niujorko valstybinėse mokyklose. Įkvėpta savo mokinukų sukurtų istorijų ir piešinių Abby pati ėmė rašyti vaikams. Pirmoji išleista jos knygelė pavadinta „Ralfas pasakoja istoriją“ (angl. Ralph Tells a Story). Abby su vyru ir dviem vaikais gyvena Niujorko rajone Brukline. Jos vaizduotė beribė. Ji linksma. Ji drąsi. Ji šuniukas. Ne, ji mergaitė. Ji DORĖ – tikra valiūkė!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai