Nenuorama Dorė ir piratų lobis

Nenuorama Dorė ir piratų lobis

Internetu:
6,46€
Knygyne:
7,60€

Apie

Dorė svajoja tapti pirate. Nes trokšta rasti lobį. Ir padėti savo sesei Violetai. Tačiau piratauti daug sunkiau, nei Dorė įsivaizdavo. Kartu su Dore leiskitės į pašėlusį nuotykį po vandenyno platybes. Abby Hanlon (www.a...
Leidykla: Alma littera
Autorius Abby Hanlon

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609013974

Knygos „Nenuorama Dorė ir piratų lobis“ aprašymas

Nenuorama Dorė ir piratų lobis

Dorė svajoja tapti pirate. Nes trokšta rasti lobį. Ir padėti savo sesei Violetai. Tačiau piratauti daug sunkiau, nei Dorė įsivaizdavo.
Kartu su Dore leiskitės į pašėlusį nuotykį po vandenyno platybes.
Abby Hanlon (www.abbyhanlon.com) anksčiau dirbo pradinių klasių mokytoja. Įkvėpta savo mokinių pasakojimų, ji ėmė rašyti istorijas vaikams ir pati išmoko piešti. Ji yra knygos „Ralfas pasakoja istoriją“ ir knygų serijos „Nenuorama Dorė“ autorė. Pirmoji šios serijos knyga – „Nenuorama Dorė“ – gavo Amerikos bibliotekų asociacijos (ALA) apdovanojimą, buvo išrinkta „Kirkus“, „Publishers Weekly“ ir žurnalo „Parents“ geriausia knyga bei „Golden Kite“ garbės knyga. Antroji knyga „Nenuorama Dorė ir tikra draugė“ laimėjo „Cybil“ apdovanojimą, o trečioji „Dorė ir juoda avelė“ taip pat gavo Amerikos bibliotekų asociacijos apdovanojimą. Autorė su vyru ir dviem vaikais gyvena Niujorko rajone Brukline.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai