Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Nulis negatyvumo. Pozityvaus mąstymo galia

Nulis negatyvumo. Pozityvaus mąstymo galia

Internetu:
10,99€
Knygyne:
13,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Autorius Ant Middleton
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 248
  • ISBN 9789955269076

Knygos „Nulis negatyvumo. Pozityvaus mąstymo galia“ aprašymas

Būna dienų, kai atrodo, jog gyvenimas įspraudė į kampą: užgriuvo finansiniai sunkumai, byra santykiai, smaugia problemos darbe... Kiekvienas iš mūsų vienu ar kitu metu susiduria su gyvenime pasitaikančiais iššūkiais. Į juos galima žvelgti dviem būdais: negatyviai – priekaištaujant, kaltinant kitus žmones ar netinkamą elgesį jūsų atžvilgiu, arba pozityviai – patiems valdyti situaciją, mokytis ir augti, galiausiai tapti geresniais žmonėmis.

Šioje knygoje autorius įsileis jus į savo gyvenimo kerteles, apie kurias anksčiau nėra kalbėjęs, ir atskleis, kaip susitaikyti su nesėkmėmis ir jomis pasinaudoti, į pokyčius žvelgti kaip į sėkmingos ateities pagrindą, mokytis ištvermės, susidoroti su patyčių meistrais, ką reiškia būti teigiamu pavyzdžiu ir kaip gyventi nieko nesigailint. Jis neaiškins, kas turite būti, kur turėtumėte gyventi ar kokį darbą privalėtumėte dirbti. Tai – jūsų sprendimas. Tačiau jis duos jums įrankius, kurių prireiks stengiantis tapti geriausia savo versija.

Suvokite, kas esate iš tiesų, ir gyvenkite be jokio negatyvumo!

Taip pat skaitykite „Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos“, ,,Baimės burbulas. Pažabok baimę ir gyvenk laisvai“.

 Iš anglų kalbos vertė Rima Čeliauskaitė

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti