Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Obuzdanije emocij

Obuzdanije emocij

5,78€
Knygyne:
8,50€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2014
  • Puslapiai 164
  • ISBN 9785914700550

Knygos „Obuzdanije emocij“ aprašymas

Emocijos duotos žmogui mėgautis, kad žmogus jas valdytų, o ne jos valdytų žmogų.

Greičiausiai iš karto prisimenate, kaip atsitikus net ir mažiausiam nemalonumui ar nesėkmei emocijos išsiverždavo iš jūsų kontrolės. Po to dažniausiai tekdavo atsiprašinėti, kad nesusivaldėte. GANA!

“Emocijų pažabojimas’ moko prisiimti atsakomybę už emocijas ir kontroliuoti save. Autorius dalijasi asmenine patirtimi, kuri buvo įgyta tarnaujant karo Vietname metu. Jis aiškina emocinių problemų priežastis, siūlo Biblijos žiniomis pagrįstus sprendimus, atskleidžia, kokių ilgalaikių rezultatų galime tikėtis. Valdyti savo emocijas – pasakyti lengviau, negu padaryti, bet tai yra įmanoma!

Ši knyga naudinga visiems. Nėra žmogaus, kuris ignoruotų arba neigtų savo emocinę gyvenimo dalį, ir tuo pačiu metu būtų sėkmingas bei tobulai išreikštų save. Dievo Žodžio tiesos, į kurias ši knyga nukreipia, padės jums pakeisti savo emocijas bei poelgius, jie niekada nebebus tokie pat!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti