Paauglystė – misija įmanoma. Psichologo patarimai tėvams

7,82€
9,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786094666872

Knygos „Paauglystė – misija įmanoma. Psichologo patarimai tėvams“ aprašymas

VILMA MAŽEIKIENĖ (1994 m.) – psichologė-psichoterapeutė, knygos „Kai augti sunku“ autorė. Klaipėdos universitete baigė pedagoginės psichologijos studijas ir įgijo psichologijos magistro laipsnį, o 2002 m., baigusi Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutą, įgijo psichoterapeuto kvalifikaciją. Jau 28 metus sėkmingai dirba psichologe-psichoterapeute, konsultuoja vaikus, paauglius ir jų tėvus įvairiais psichologiniais klausimais. Pagrindinė darbo ir domėjimosi sritis – elgesio ir emocijų sutrikimų turintys paaugliai. Tėvų ir paauglių santykiams skirta knyga „Paauglystė – misija įmanoma“ – antrasis autorės kūrinys.

Jeigu jaučiate nerimą ir esate susirūpinę savo paauglio vaiko elgesiu, malonu su jumis susipažinti. Tėvų patirtis pilna pakilimų ir kritimų. Ši knyga – lyg savotiškas susikalbėjimo tarp kartų žodynėlis, pagalbos ir paramos priemonė, kad nesijaustumėte vieniši susidūrę su savo vaiko-paauglio problemomis. 

Paauglystė – tai didelių krizių periodas formuojantis vaiko asmenybei, taip pat – bene sunkiausias vaikų ir tėvų bendravimo pe¬riodas. Patirti vienokius ar kitokius bendravimo sunkumus su savo paaugusiu vaiku – visiškai normalu ir natūralu. Normaliai augantis paauglys turi priešintis tėvams. Nepaisant to, taikūs, geri santykiai tarp paauglių ir jų tėvų yra įmanomi.

Norėtųsi palinkėti, kad ši knyga būtų lyg orientyras sudėtin¬gose auklėjimo situacijose ir skatintų nepasiduoti. Atrasti raktą į savo paauglio širdį galite tik jūs, nes esate jo tėvai – kad ir klystantys, bet mylintys ir norintys jiems paties geriausio.

Vilma Mažeikienė

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti