Paprasti džiaugsmai

16,03€
22,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 468
  • ISBN 9786094668098

Knygos „Paprasti džiaugsmai“ aprašymas

Juk tokia naujiena neturėtų stebinti. 
Vyras paliko žmoną dėl kitos moters... Esame girdėję šią istoriją tiek daug kartų, kad tapome jai abejingi.

Alexander Potter (Aleksandra Poter, g. 1970 m.) – garsi populiarių romanų autorė, skaitytojų pamėgta dėl humoro jausmo ir gebėjimo kurti įtikinamus, charizmatiškus veikėjus, kurių nepavyks pamiršti užvertus paskutinį knygos puslapį. A. Potter gimė Jorkšyre, Anglijoje. Baigusi anglų literatūros studijas išvyko į Australiją ir dirbo „Vogue“ žurnalo redakcijoje, paskui nusprendė grįžti į Angliją ir išpildyti seną svajonę rašyti romanus. „Paprasti džiaugsmai“ – jau tryliktas jos romanas ir pirmoji knyga, pasirodanti lietuvių kalba. Iš viso A. Potter romanai išversti į 25 kalbas, pasaulyje jų parduota daugiau nei milijonas egzempliorių. 

Olivija Bruks žino, kad skyrybos – tai santuokos ir visų puoselėtų vilčių mirtis, o norint įveikti skausmą teks pereiti daug gijimo etapų. Kol kas ji vis dar įstrigusi pirmajame, kurį galima pavadinti taip: po galais, kas čia vyksta?

Sužinojusi apie vyro neištikimybę moteris nusprendžia palikti patogų gyvenimą Londone ir persikelti į mažą miestelį Jorkšyro grafystėje, kur praleido vaikystės vasaras. Norėdama atsikratyti vienatvės, iš prieglaudos pasiima pasivaikščiojimų draugą – seną, šlubčiojantį šunį Harį. 

Vedžiodama Harį Olivija sutiks žmonių, kurie, kaip ir ji, jaučiasi sutrikę, bet mėgina pradėti iš naujo. Šie susitikimai privers ją pamatyti, jog kartais užtenka vienos smulkmenos – pokalbio, šypsenos ar gesto, kad vėl patikėtum savimi ir galbūt net suteiktum antrą progą meilei.

Romanas „Paprasti džiaugsmai“ – šilta istorija apie draugystę, tikros laimės paieškas ir drąsą leistis į gyvenimo avantiūras.

„Naujoji mūsų laikų Bridžita Džouns.“ – The Telegraph


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti