Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Pasaulio raštų sistemos

Pasaulio raštų sistemos

Internetu:
18,02€
Knygyne:
21,72€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Autorius A. Žemaitis
Informacija
  • Metai 2012
  • Puslapiai 344
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9785415022328

Knygos „Pasaulio raštų sistemos “ aprašymas

Šis įdomiai sukonstruotas ir informatyvus žinynas bus itin parankus besiruošiantiems keliauti. Knygoje rasite visas nelotyniškų raštų sistemų raides, jų tarimą, skyrybos ženklų reikšmes, šriftus ir jų klasifikaciją. Be to, knygoje yra žemėlapių, statistikos, raštų sistemų vystymosi schemų, išsamus žodynėlis, valiutų simbolių lentelė, trumpų mažesnės reikšmės raštų sistemų aprašymų, straipsnių apie raštų sistemų šeimas, raštų sistemų ir religijų santykį.
 
Knygoje plačiai aprašytos visos raštų sistemos, kurios yra pagrindinės bent vienoje valstybėje: kirilika, kinų, bengalų, arabų, japonų, tajų, graikų, gruzinų, armėnų, kmerų, birmėnų, sinhalų, hebrajų, laosiečių, etiopų raštai, hangulis (korėjiečių raštas), tana (Maldyvai), devanagaris (Indija), tibetiečių, tamilų, Kanados indėnų, o taip pat Brailio raštas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti