Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kaip kalba gamina prasmę

Kaip kalba gamina prasmę

Internetu:
18,62€
Knygyne:
21,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 350
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786098308051

Knygos „Kaip kalba gamina prasmę“ aprašymas

Tai knyga apie kalbą, kurioje nėra nei žodžio apie kalbos normas, klaidas, gramatiką ir kablelius. Ši knyga turi kitus tikslus. Pirmas tikslas yra padėti skaitytojui suprasti, kaip kalba veikia mūsų smegenyse. Antras tikslas – parodyti, kokie iš pirmo žvilgsnio nematomi prasmės elementai padeda sukurti efektingą ir efektyvią komunikaciją ir – atvirkščiai – kodėl patiriamos komunikacinės nesėkmės. Trečias tikslas yra atskleisti, kas atsitiko, kai kalba perėjo į skaitmeninę terpę, jos pradėjome mokyti robotus ir paaiškėjo, kad ji vis labiau valdo ne tik virtualybę, bet ir realybę. Knyga subalansuota humanitarams, DI kūrėjams, komunikacijos specialistams, bet tinka ir kiekvienam iš mūsų, nes padės suvokti, kas dabar vyksta žiniasklaidoje, mokykloje, socialiniuose tinkluose. Šioje monografijoje sąmoningai laužomos akademinio rašymo ir mokslinės kalbos taisyklės, naudojama daug metaforų ir palyginimų.

Detali informacija apie knygos vizualius kūrinius: knygos dailininkas Rokas Gelažius; Eglės Gelažiūtės-Petrauskienės iliustracijos; Remigijaus Venckaus ir Luko Bogomolovo vizualizacijos (DI). Viršelyje panaudotas Medos Norbutaitės paveikslas „Vinjetė. Tortas į veidą“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti