Pribuvėjos nuodėmė

17,17€
20,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lectio divina
Autorius Sabine Ebert
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 528
  • ISBN 9786094843679

Knygos „Pribuvėjos nuodėmė“ aprašymas

Sabine Ebert „PRIBUVĖJOS NUODĖMĖ“ – antroji epinės Pribuvėjos sagos dalis ir Nr. 1 bestseleris Vokietijoje ir visoje Europoje.„PRIBUVĖJOS NUODĖMĖ“ – epinis romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją.


Marta nepaskendo skandinama. Kas ji – ragana ar šventoji?


Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiekvienas žmogus gimdamas jau turėjo savo paskirtą vietą žemėje. Bet atsirado drąsuolių, pasiryžusių tai pakeisti. Jie iškeliavo kurti laisvesnio, geresnio gyvenimo į nežinią, atsisakę praeities ir pasiėmę tik būtiniausią dalyką – viltį. Žinojo, kad tikslą pasieks ne visi, bet vis tiek pasiryžo. Ir įvyko stebuklas.


1173 metai Saksonijoje. Sukaupę visą drąsą ir įdėję daugybę pastangų jie iškeliavo, kad nepažįstamame krašte rastų savąją laimę ir pradėtų laisvą gyvenimą. Tada naujojoje jų gimtinėje atrasta sidabro. Nepaprastai daug sidabro. Greitai pasklido žinia, kad Kristiansdorfe laimė pasiekiama ranka. Bet patyrę daug kančių žmonės suprato: laimės lengvai nepasieksi. Ją reikia išsikovoti.


Laimingas pribuvėjos ir žiniuonės Martos gyvenimas Kristiansdorfe su vyru Kristianu baigiasi tą dieną, kai iš Kryžiaus žygio sugrįžta mirtinas Kristiano priešas Randolfas. Martą kankina siaubingi sapnai ir Randolfo šantažas, Kristianas nuolat išvykęs, o dar persekioja žiniuonės Jozefos žodžiai apie pavojingus laikus, juk naujasis vyskupas nori įtvirtinti savo galią ir negailestingai kovoja su pagoniškuoju tikėjimu ir senaisiais burtais. Kaip išlikti, kai žinai slapčiausias aplinkinių paslaptis ir pati turi nuodėmių?

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti