Princesė ir jos draugai

Princesė ir jos draugai

Internetu:
5,06€
Knygyne:
5,95€

Apie

Spalvinimo knygelė su atgyjančiais personažais. Jie kalba, šoka ir dainuoja knygos puslapiuose. Pradžiuginkite savo vaiką puikia dovana! Ši knyga yra daugiau nei tiesiog spalvinimo knygelė. Spalvink puslapius spalvinimo pieštu...

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 16
  • Leidykla Vilniaus verslo projektai
  • ISBN 978609959300

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Princesė ir jos draugai

Spalvinimo knygelė su atgyjančiais personažais. Jie kalba, šoka ir dainuoja knygos puslapiuose. Pradžiuginkite savo vaiką puikia dovana! Ši knyga yra daugiau nei tiesiog spalvinimo knygelė. Spalvink puslapius spalvinimo pieštukais, dažais, flomasteriais ar kreidutėmis ir žaisk su savo mėgstamais personažais! Į Įdiekite nemokamą mobilią programėlę "Princesė ir jos draugai" į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad galėtumėte žaisti su animaciniais personažais iš spalvinimo knygelės - puikia princese Liusi, juokingu kačiuku, drąsiu šuniuku ir išmintingu pelėdžiuku. Jie žaidžia, kalba ir atsako į jūsų prisilietimą. Princesė Liusi taip pat žino, kaip žaisti "klases", šoka, dainuoja ir net gali pakartoti tai, ką jūs sakote. Pakeisti jos išvaizdą ir šukuoseną galite vienu paspaudimu! Taip pat galite nusifotografuoti su bet kuriuo personažų! 1. Norėdami parsisiųsti programą "The Princess and Her Friends" "Android", "iPhone" ar "iPad" išmaniems telefonams ir planšetėms, nuskaitykite QR kodą, esantį kairėje (atsisiųsti nemokamą QR kodų skaitytuvą galite puslapyje bluegg.mobi/scan). Atidarykite savo išmaniajame telefone Google Play ( "Android" telefonams) arba "App Store (iPhone ir iPad telefonams), ir suraskite "Princesė ir jos draugai", taip pat, tai galite padaryti BluEgg puslapyje, adresu: blueggvision.com/princess Instaliuokite mobilią aplikaciją "The Princess and Her Friends" į jūsų asmeninį mobilųjį įrenginį. 3. Pirmą kartą paleidžiant mobilią aplikaciją "The Princess and Her Friends", užveskite mobilaus įrenginio fotoaparatą ant kodo, esančio licencinio lipduko dešinėje ir laukite registracijos užbaigimo (reikalingas interneto ryšys). 4. Paverskite savo spalvinimo knygelę "amžina". Norėdami tai padaryti, užregistruokite ją puslapyje http://kid.blueggvision.com ir nemokamai atsisiųskite šios knygos spalvinimo puslapius. Spalvinkite juos su savo vaikais, anūkais ir provaikaičiais!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai