Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Pusiau brolis

11,82€
14,25€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Kenneth Oppel
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 360
  • ISBN 9786094416293

Knygos „Pusiau brolis“ aprašymas

13 metų Benas Tomlinas buvo vienintelis vaikas šeimoje. Tačiau viskas pasikeičia, kai jo motina namo parsiveža 8 dienų amžiaus šimpanzę Zaną. Beno tėvas, garsus mokslininkas, priverčia šeimą kraustytis į kitą miestą, kad galėtų vykdyti naujausią savo mokslinių tyrimų projektą: aukšto lygio eksperimentą, kuriuo siekiama nustatyti, ar šimpanzės gali įgyti pažangių gestų kalbos įgūdžių. Beno tėvai liepia jam elgtis su Zanu kaip su mažesniuoju broliu. Benas nenoriai sutinka – dabar jis bent jau nėra vienintelis, kurį tėvas ketina atidžiai stebėti...

Netrukus Benas tampa Zano favoritu, o Benas pradeda žiūrėti į Zaną ne tik kaip į eksperimentą. Tačiau jo tėvas su šiuo požiūriu nesutinka. Galiausiai Benas priverstas pasirinkti tarp to, kuo jam liepiama tikėti, ir to, ką jis žino esant tiesa – tarp paklusimo tėvui ir brolio apsaugos nuo neįsivaizduojamo likimo.

„Pusiau brolis“ – tai ne tik istorija apie berniuką ir šimpanzę. Tai pasakojimas apie tai, kaip kuriamos šeimos, kaip vertinamas žmogiškumas, kaip lengvi pasirinkimai tampa sunkiais ir kaip ne visada gali pasielgti teisingai su žmonėmis ir gyvūnais, kuriuos myli. Kanadiečių autoriaus Kenneth Oppel kūrinys – tai romanas, kurio tikrai nepamiršite.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti