Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Pyktis jai tinka

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 512
  • ISBN 9786090141687

Knygos „Pyktis jai tinka“ aprašymas

Tai akis atverianti knyga, kurioje atskleidžiamos moterų įniršio priežastys, išraiškos ir galimybės.

 

Moterys ilgą laiką buvo raginamos kaupti pyktį savyje ir leisti, kad jis ardytų jų kūnus ir protus. Tačiau yra daugybė teisėtų priežasčių, dėl kurių moterys gali pykti – nuo akivaizdžių, siaubingų mizoginijos aktų iki subtilaus kasdienio seksizmo, kuris stiprina absurdiškai žalingas mūsų visuomenės lyčių normas. Knyga ragina XXI a. amžiaus moteris priimti savo pyktį ir pasinaudoti juo siekiant pokyčių.

 

Knygoje „Pyktis jai tinka“ Soraya Chemaly teigia, kad pyktis ne tik pateisinamas, bet ir yra aktyvi sprendimo dalis. Rašytoja analizuoja, kodėl mergaitės ir moterys tam, kad išliktų neva moteriškos, taip dažnai atkertamos nuo šio jausmo. Ką mes asmeniškai ir kaip visuomenė prarandame nepaisydami moterų pykčio ir nuolat versdami jas būti nuolankiomis avelėmis? Juk pyktis yra gyvybiškai svarbi priemonė, neteisybės radaras ir pokyčių katalizatorius. Kita vertus, visuomenės ir kultūros nuvertinimas moterų pyktis yra gudrus būdas apriboti ir kontroliuoti moterų galią – šis būdas daugiau nebus kenčiamas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti