naujiena
Raudonoji Dalia

Raudonoji Dalia

Internetu:
14,54€
Knygyne:
17,10€

Apie

Knygą galima priskirti „neautorizuotų" biografijų žanrui. Knygos herojė niekada nesutiko atsakyti į autorės klausimus nei rašant pirmąjį, nei antrąjį knygos leidimą, todėl tai, kas čia parašyta, yra lyg Dalios Grybauskaitės asmenybės pristatymas p...
Leidykla: Nataiva VšĮ

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786099551999

Knygos „Raudonoji Dalia“ aprašymas

Raudonoji Dalia

Knygą galima priskirti „neautorizuotų" biografijų žanrui. Knygos herojė niekada nesutiko atsakyti į autorės klausimus nei rašant pirmąjį, nei antrąjį knygos leidimą, todėl tai, kas čia parašyta, yra lyg Dalios Grybauskaitės asmenybės pristatymas per kitų žmonių vertinimų prizmę. Čia politikė pasirodo tokia, kokią ją mažai kas matė, ir nagrinėjami tie D.Grybauskaitės biografijos ir politinės veiklos aspektai, kuriuos ji nuslėpė nuo savo rinkėjų, kai siekė aukščiausio politinio posto Lietuvoje ir vėliau.

Remiantis Ypatingojo archyvo dokumentais, atskleidžiama jos veikla sovietmečiu, jos tarnystė komunistiniam režimui ir pastangos išsaugoti karjerą Lietuvai paskelbus Nepriklausomybę. Plačiai parodyti jos prezidentavimo užkulisiai. Knygos autorė yra spaudos ir televizijos žurnalistė, Vinco Kudirkos premijos laureatė.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai