Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Robinzonas Kruzas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Daniel Defoe
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786094416828

Knygos „Robinzonas Kruzas“ aprašymas

Ar kada galvojai, kas nutiktų, jei atsidurtum negyvenamoje saloje? Galbūt vien mintis kelia šiurpą. Galbūt atrodytų įdomu pabėgti nuo visko.

Robinzonas Kruzas niekada apie tai nesusimąstė. Jam vieną dieną taip nutiko. Jaunuolis iš Anglijos, svajojęs tapti jūreiviu ir keliautoju, turėjo išmokti susirasti maisto. Pasistatyti būstą. Medžioti. Kovoti. Ir dar daugybę naudingų dalykų, kad galėtų išgyventi vienas tolimoje saloje. Robinzonas Kruzas visuomet svajojo apie nuotykius. Tačiau nė nesapnavo, kad tai, ką jam teks patirti, pranoks net įspūdingiausius keliautojų pasakojimus.

Ši knyga – pasaulio literatūros klasika ir nuotykių romanas, ištisoms kartoms keliantis nuostabą ir susidomėjimą. Tuo pačiu tai ir patarimų pilnas išgyvenimo laukinėmis sąlygomis vadovas bei žmogaus charakterio studija. Ji atskleidžia, kokias negandas galima įveikti, jei net sunkiausią akimirką nenuleisi rankų.

Anglų džentelmeno, rašytojo, politiko ir slaptojo karaliaus agento Danielio Defoe (1660–1731) žymiausias kūrinys „Robinzonas Kruzas" tapo nuotykių klasika. Ją su malonumu skaito tiek vaikai, tiek suaugusieji. Romane pasakojama jūreivio, patekusio į negyvenamą salą ir ilgus metus joje išgyvenusio, istorija. Pasakojimas apie žmogų, sugebėjusį prisitaikyti prie ekstremalių salygų, neprarandant tikėjimo ir vidinės stiprybės, įkvepia iki šiol.

Knygą iliustravo australų dailininkas Robertas Ingpenas. Už viso gyvenimo kūrybą apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu.

Skirta 0–99 m. Tekstas yra sutrumpintas ir pritaikytas jaunesniam skaitytojui.

Danielis Defoe (apie 1660 m. - 1731 m. balandžio 24 d.) - anglų rašytojas, prekybininkas, žurnalistas, pamfletistas ir šnipas. Labiausiai jį išgarsino 1719 m. išleistas romanas Robinzonas Kruzas. Jis, kaip teigiama, pagal vertimų skaičių nusileidžia tik Biblijai. D. Defoe laikomas vienu pirmųjų angliškojo romano šalininkų. Kartu su kitais autoriais, tokiais kaip Afra Behn ir Samuelis Ričardsonas, padėjo išpopuliarinti romano formą Didžiojoje Britanijoje. D. Defoe parašė daug politinių traktatų. Dažnai turėjo nemalonumų su valdžia. Kurį laiką praleido kalėjime. Intelektualai ir politiniai lyderiai atkreipė dėmesį į jo naujas idėjas ir kartais su juo konsultuodavosi. D. Defoe buvo produktyvus ir įvairiapusis rašytojas. Sukūrė daugiau kaip tris šimtus kūrinių - knygų, pamfletų ir žurnalų - įvairiomis temomis. Įskaitant politiką. Nusikaltimus. Religiją. Santuoką. Psichologiją. Antgamtiškus reiškinius. Jis buvo verslo žurnalistikos ir ekonominės žurnalistikos pradininkas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti