Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Senis ir jūra

Senis ir jūra

Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955237129

Knygos „Senis ir jūra “ aprašymas

Tai kultinis E. Hemingvėjaus kūrinys, kuris jam atnešė ne tik didelį populiarumą visame pasaulyje, bet ir pelnė Nobelio literatūros bei Pulitzerio premijas. 

Knygoje „Senis ir Jūra“ pasakojama apie žveją Santjagą, kuris nesėkmingai žvejoja jau aštuoniasdešimt dienų. Tiesa, vieną dieną jam pagaliau pasiseka ir jis pagauna taip išsvajotą žuvį. Visgi laimikis – pernelyg didelis ir jis nutempia laivą tolyn į jūrą. Kovodamas su žuvimi pagrindinis veikėjas pradeda filosofiškai mąstyti apie savo gyvenimą, jo prasmę ir vertybes. Galiausiai supranta, jog žuvis taip pat kovoja už išlikimą, ir pradeda ją gerbti. Nepaisant to, Santjagui tenka žuvį nudobti, bet ties tuo iššūkiai nepasibaigia. 

Ši istorija – tai paskutinis E. Hemingvėjaus grožinės literatūros kūrinys, savo tema bei vyraujančiomis problemomis neprarandantis aktualumo ir šių dienų kontekste. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti