elakcija
Sielos integracija

Sielos integracija

12,74€
18,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Mijalba
Autorius Sal Rachele
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 376
  • ISBN 9786094691522

Knygos „Sielos integracija“ aprašymas

Jau turbūt girdėjote apie artėjantį naująjį Aukso amžių Žemėje. Turite žinoti ir tai, kad šis perėjimas neįvyks savaime. Kiekvienas mūsų galime prisidėti, integruodami savo sielą, gydydami save ir keisdami savo gyvenimą. Sielos integravimas yra visų savo dalių sujungimas į vientisą, darnią visumą. Tada tampame galingi, išmintingi ir kupini meilės. Tada išpildome visų laikų mistikų ir pranašų duotus pažadus. Šioje knygoje žingsnis po žingsnio atskleidžiama, kaip pasiekti šią galingą savastį. Išsamiai pasakojama apie šešių žemesniųjų kūnų gydymą, išsivadavimą iš karmos, susisiekimą su savo sielos šeima aukštesniuosiuose planuose, apie tai, kaip pasiekti nušvitimą ir kaip nešti nušvitimą į Žemę.

Salas Rachele yra žmogaus potencialo ugdymo pionierius. 8-o dešimtmečio viduryje susidomėjo psichinių ir intuityvių gebėjimų vystymo būdais ir pradėjo studijuoti Chosė Silvos proto kontrolės metodą. Vėliau sukūrė savo unikalų metodą, kurį pavadino Alfa–teta programavimu. Šis metodas padeda perprogramuoti pasąmonę ir išlaisvinti joje glūdintį kūrybinį potencialą.

9-ame dešimtmetyje Salas sujungė vedamąsias meditacijas, originalią pianino muziką ir savo teikiamas konsultacijas, per kurias naudoja savo psichinius gebėjimus. Jis išleido keletą įrašų su savo kurtomis Naujojo amžiaus klasikinėmis melodijomis.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti