Slapti žmonių motyvai

14,28€
20,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Angela Ahola
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786094846588

Knygos „Slapti žmonių motyvai“ aprašymas

Ko iš tiesų visi nori? Kas žmones motyvuoja? „Slapti žmonių motyvai“ – švedų psichologės Angelos Ahola bestseleris + gidas bei įrankis pasiekti savo tikslų ir atskleisti, ko iš tiesų paslapčia trokšta aplinkiniai.

Kodėl mums taip rūpi, ką apie mus galvoja kolegos ar artimieji? Kodėl svajodami išsiskirti iš minios nuolat lyginame save su kitais? Kodėl didelę savo laiko dalį leidžiame internete ir „kabame" socialiniuose tinkluose?

Angela Ahola, psichologijos mokslų daktarė iš Švedijos, mano, kad nuo neatmenamų laikų mus vedė trys motyvai: siekiai užmegzti santykius, pakelti savo statusą hierarchijoje ir įgyti naujų žinių. Šie trys pirminiai žmogaus poreikiai ne tik pastūmėjo žmoniją į kosmoso amžių, bet taip pat valdo mūsų asmeninį, socialinį ir profesinį gyvenimą. Jie yra tokie stiprūs, kad lemia mūsų mintis ir elgesį ir tada, kai apie juos net nenutuokiame.

„Slapti žmonių motyvai“ apvers jūsų supratimą apie save, santykius su kitais žmonėmis bei supančia aplinka – atvers ne tik akis ir širdį, bei ir atriš rankas. Sužinosite viską apie tai, kodėl mes norime to, ko norime, ar tai padės mums tapti laimingais ir kokių poreikių galime nepaisyti.

Dr. Angela Ahola parašė stulbinantį, paremtą išsamiais moksliniais tyrimais vadovą, kuris moko atpažinti, įvertinti ir tada panaudoti savo paslėptus motyvus: nustatyti prioritetus, realiai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, planuoti savo karjerą, valdyti motyvaciją ir atgauti savo gyvenimo kontrolę.

Milijonus metų trukusi evoliucija negali būti tiesiog išjungta per naktį, bet suprasdami savo slaptus motyvus mes galime labai greitai išmokti, kaip panaudoti savyje slypinčią jėgą ir tapti savo gyvenimo laivo kapitonais.

Pamatykite save, savo artimuosius, savo klientus ir kolegas visiškai naujoje šviesoje – ko iš tiesų visi nori? Kas juos motyvuoja?

Atsižvelgdami į tris pagrindinius motyvus, kurie valdo kiekvieną žmogų, sukurkite naujas strategijas savo tikslams pasiekti – tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime

Jei konkuruojame ir lyginame save su kitais nesąmoningai, išmokite pasinaudoti šiomis savybėmis taip, taip, kad jos jums būtų naudingos.

Supraskite, ar jūsų santykiai nėra destruktyvūs.

Išmokite efektyviausių ir sėkmingiausių socialinių tinklų tvarkymo metodų.

Sužinokite, kaip toksiškus santykius paversti teigiamais.

Visi šie dalykai susiję su trimis slaptais pagrindiniais motyvais. Jūs gausite visiškai naują įrankių rinkinį ir patikimus patarimus, kurie padės kokybiškiau nardyti kasdieniame gyvenime, susilaukti daugiau sėkmės, turėti geresnius santykius, daugiau laimės bei pasitenkinimo gyvenimu.

Dr. Angela Ahola yra švedų psichologė, psichologijos mokslų daktarė – žmonių elgsenos specialistė, mokomųjų savęs tobulinimo knygų autorė ir lektorė. Ji – pirmojo įspūdžio, galios ir įtakos psichologijos, prasmingo bendravimo meno, pasimatymų ir santykių, laimės ir meilės paslapčių ekspertė, nuolat plečianti savo kompetencijos sritis. Dirbo su labai įvairia auditorija – nuo įmonių vadovų iki akademikų ir policijos pareigūnų.

„Knyga, kurią turėtų perskaityti kiekvienas. Lengvai suprantama ir nepaprastai įdomi.“ – Leonardo Franconeri

„Pirmoji per ilgą laiką perskaityta knyga, kuri iš tiesų padėjo man kasdieniame gyvenime. Ši knyga turi didelę praktinę vertę. Tai knyga, kurią man iš tiesų buvo būtina perskaityti.“ – William Rupush

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti