Sniego sesė

13,44€
19,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Maja Lunde
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094664298

Knygos „Sniego sesė“ aprašymas

Viena žymiausių norvegų rašytojų MAJA LUNDE (Maja Lundė) sukūrė nepamirštamą kalėdinę istoriją vaikams.

Artėja Kūčios. Per jas Julianui sueis dešimt. Anksčiau tai būdavo pati geriausia diena metuose: namai išpuošti, visur kvepia imbieriniais sausainiais, ant eglutės žiba žvakutės ir skamba Kalėdų giesmės. Viskas, ko reikia tikroms šventėms! Tačiau šiais metais namai paskendę liūdesy. Vasarą mirė vyresnioji sesė Junė, ir nuo to laiko tėtis su mama atrodo kaip nesavi… Julianui regisi, kad šiais metais niekam neberūpi Kalėdos. Tačiau vieną dieną jis sutinka Hedvigą – linksmą raudonplaukę, kuri kalba neužsičiaupdama ir labiau už viską mėgsta Kalėdas. Ir į berniuko gyvenimą kartu su draugyste vėl ima grįžti džiaugsmas. Bet kodėl Hedviga jam ne viską pasakoja? Ir kas yra tas niūrus senis, slankiojantis apie jos namus, apie kurį ji nenori kalbėti? Aplink – vien paslaptys… O Kalėdos vis artėja. Julianas padarys viską, kad mama su tėčiu vėl šypsotųsi. Ir kad į namus vėl grįžtų Kalėdų džiaugsmas!

Ši knyga – tarsi švelniausias mirties sampratos pristatymas. Be tragiškosios pusės, ji išlieka šilta ir širdį glostančia istorija. Autorė kalba apie Kalėdų magiją, gydomąją žodžių galią ir bendravimo svarbą, apie draugystę, šeimą ir kaip lengviau ištverti skausmą, netekus mylimo žmogaus.

Jei miršta tavo mylimas žmogus, tu neprivalai mirti su juo.

“Sniego sesė” – nuostabus pasakojimas apie džiaugsmą ir liūdesį, apie tai, kad kartais netenkame tų, kuriuos labiausiai mylime, – ir kad jie visuomet lieka su mumis. Tai kupina sniego ir paslapčių istorija, kuri tikrai jūsų namus pripildys kalėdinės nuotaikos.

Bet kas iš tikrųjų yra Kalėdų dvasia? Ar ne keista taip gerai žinoti, ką reiškia Kalėdų dvasia, ir vis dėlto taip sunkiai gebėti tai apibūdinti? Kalėdų dvasia – švelnus, gal net pliušinis jausmas, kuris kutena kojų pirštus ir verčia širdį plakti šiek tiek smarkiau, bet ne taip, kad vargintų. Kalėdų dvasia yra toks jausmas, dėl kurio norisi plačiai ištiesti rankas ir ką nors apkabinti. Kalėdų dvasia verčia dainuoti, juoktis ir nuryti gumulus gerklėje. Viskas vienu metu…

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti