Sunkus vaikas

Sunkus vaikas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786094871436

Knygos „Sunkus vaikas“ aprašymas

Garsios amerikiečių rašytojos Victoria Helen Stone kūrinys „Sunkus vaikas“ – tai antroji Amazon Charts bestselerio „Aš, Džeinė“ knyga, pelniusi ne ką mažesnį populiarumą skaitytojų tarpe. 

Šioje knygoje pasakojama apie pagrindinę veikėją Džeinę, kuri nuo pat mažens yra išmokusi rūpintis tik savimi. Nors save laiko sociopate, ši mergina visuomenėje prisitaiko tarytum „chameleonas“: po apgaulinga šypsena slepiasi talentinga manipuliatorė, kuri akimirksniu perpranta žmonės ir prie jų prisitaiko. Tačiau gyvenimas susiklosto taip, jog Džeinė susiranda draugą, kuris neabejotinai ją mylį. Rodosi, viskas puiku, tačiau ar mergina tikrai nori su juo apsigyventi kartu? Visgi netikėta žinia apie dukterėčią padeda pabėgti nuo sprendimo ir susidomėti savo giminaitės likimu.

Victoria Helen Stone, anksčiau rašiusi Victoria’os Dahl slapyvardžiu ir jau tapusi USA Today bestselerių autore, gimė ir augo JAV Vidurio Vakarų lygumose, bet dabar rašo įsikūrusi aukštai Vosačo kalnuose, Utoje. Autorės karjera prasidėjo nuo meilės romanų, už kuriuos pelnė ne vieną prestižinį Amerikos bibliotekų asociacijos „Reading List“ apdovanojimą, tačiu kiek vėliau Victoria pasuko į tamsiąją grožinės literatūros pusę ir parašė kritikų pripažintus romanus „Evelyn, After“, „Half Past“ ir „Klaidingas žingsnis“.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti