Švyturiai. Lyderystė kiekvienam

4,00€
*Išpardavimo kaina
15,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 168
  • ISBN 9785415026050

Knygos „Švyturiai. Lyderystė kiekvienam“ aprašymas

Lietuvos karo akademijos lektorius, vadovavęs karių ir civilių kolektyvams, pranešėjas tarptautinių karinių lyderystės ir švietimo konferencijose, straipsnių temomis apie lyderystę autorius Linas Dungveckis pristato įtraukiančią knygą „Švyturiai. Lyderystė kiekvienam“. Knygoje kiekvienas vadovas ras naudingų patarimų.
Nors lyderystė plati sąvoka, tačiau autorius tvirtai ir užtikrintai ją apibrėž, pateiks nemanką skaičių praktinių patarimų, gyvenimiškų situacijų pavyzdžių, kurie padės vadovams burti ir vadovauti komandoms. Kaip aiškina autorius L. Dungveckis: „Šią knygą skiriu jauniems vadovams, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius (I dalis), pažengusiems vadovams, kurie siekia suburti darnią komandą (II dalis), ir – labai patyrusiems vadovams, norintiems organizacijoje sukurti tokią aplinką, kuri skatintų vadovus augti ir lyderiauti, o komandas – augti ir būti šeimininkiškomis (III dalis). Šioje knygoje rasi tris programas. Jas visas sujungs ir ilgą, nuoseklų kelią į lyderystę parodys devynių lyderystės lygių sistema – Lyderystės švyturys“.
Skaitytojus leidinys lydės puikia ir motyvuota nuotaika. Knygoje kiekvienas ras žinių padedančių burti komandą, o vizualiai pateikta informacija leis lengviau įsiminti kertinius principus, palaikančius lanksčią lyderystę.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti