Tada pasirodei tu

14,69€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
17,70€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9789955269298

Knygos „Tada pasirodei tu“ aprašymas

Ūkanotoje Vašingtono valstijos pakrantėje tik su šunimi gyvenantį vienišių Aizaką slegia sielvartas dėl neseniai mirusio paauglio sūnaus Danielio. Jo pašonėje įsikūrusi dirbanti vieniša motina Lorė bando susitaikyti su klaikiu sūnaus poelgiu. Kaimynus skiria vos menka sidabrinė giraitė, abu tėvai emociškai pakrikę ir užsisklendę savo netektyse. Tačiau tada pasirodo nepažįstama šešiolikmetė, kuri viską pakeičia, nutiesdama tiltą per prasivėrusią bedugnę. 

Iš pradžių Evandželinos pasirodymas atrodo lyg išganymas, bet akivaizdu, kad ir pati mergina kažką slepia. Kai į tikėjimą paniręs uolusis kvakeris Aizakas pats nebepajėgia susitvarkyti su atklydėle, ryšį su ja užmezga Lorė. Netrukus visiems trims veikėjams tenka išsiaiškinti, kas iš tiesų įvyko praeities sankirtose ir kaip tai gali nulemti bendrą ateitį.

„Tada pasirodei tu“ varomoji jėga – paslaptingas nusikaltimas, tačiau knygoje kalbama ir apie netektį bei pyktį, o kartu ir apie gerumą bei viltį, drąsą ir atleidimą. Tai itin jaudinantis pasakojimas apie nepažįstamus žmones ir draugus, kurie ne tik padeda vienas kitam žengti į priekį po patirtos tragedijos, bet ir paskatina visai naujo tipo šeimos susikūrimą.

Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti