Trijų kūnų problema

14,07€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,55€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kitos knygos
Autorius Liu Cixin
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 360
  • ISBN 9786094274367

„Trijų kūnų problema“ aprašymas

„Nepažabojama vaizduotė. Ypač plačiai aprėpiantis kūrinys.“ - Barackas Obama.


„Transformuojanti patirtis. Perskaitęs tampi kitoks.“ - Saulius Tomas Kondrotas, vertėjas.


Kinijoje vyksta Kultūrinė revoliucija. Slaptas karinis dalinys ieško nežemiškų civilizacijų ir siunčia signalus į kosmosą. Tolimos mirštančios planetos gyventojai juos pagauna ir rengiasi užkariauti Žemę. Formuojasi skirtingos grupuotės, vienos planuoja priešintis užkariautojams, kitos – sutikti ateivius svetingai ir padėti jiems pakeisti sugedusį pasaulį nauju.


Ši knyga pradeda epinę mokslinės fantastikos trilogiją „Žemės praeities atminimui“. Milžiniško užmojo ir įžvalgumo šiuolaikinės mokslinės fantastikos šedevras. Liu Cixin – skaitomiausias Kinijos mokslinės fantastikos autorius, prestižinio Hugo apdovanojimo laureatas.

 

„Šis mokslinės fantastikos romanas – apie pirmąjį žmonijos kontaktą su svetima civilizacija. Ateiviai nebūtinai pasirodys tolimoje ateityje – jie gali ir niekada mūsų nepasiekti. Kita vertus, juos pamatyti galime jau rytoj, tad ši tema – ne modernus mitas, bet aktuali problema. Šiuo metu tai pavojingiausia žmonijos mįslė.“ - autorius, iš lietuviško leidimo pratarmės.


Liu Cixin (g. 1963 m. birželio 23 d.) - kinų kompiuterių inžinierius ir mokslinės fantastikos rašytojas, devynis kartus pelnęs Kinijos Galaxy" apdovanojimą, 2015 m. gavęs Hugo apdovanojimą už romaną Trijų kūnų problema". Jis taip pat yra Kinijos Nebula" premijos laureatas. Autorius yra Kinijos mokslo rašytojų asociacijos narys ir Šansi rašytojų asociacijos viceprezidentas, dar vadinamas Da Liu (Didysis Liu).

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti