Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Vasara salose

2,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Matthew Fort
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025275

Knygos „Vasara salose“ aprašymas

„Viduržemio jūra senovės arabų ir žydų kartografų buvo vadinama Vidine jūra, man atrodo, jog kaip tik taip ir yra – tiek asmenine, tiek geografine ir istorine prasme. <…> Kartais gailiuosi, kad nesileidau į šią kelionę jaunesnis, bet dabar nepaprastai džiaugiuosi, tik ne tuo, jog nepadariau to tada, o tuo, kad darau dabar. Kiekvienas jūros raibulys, kiekvienas saulės žybtelėjimas atgaivina vis kitą prisiminimą, kitą saldų jausmą, malonumą, džiaugsmą iš praeities ir ypatingą dabarties pojūtį.“ Matthew Fort – britų maisto rašytojas ir kritikas, ne kartą apdovanotas kaip geriausias metų maisto ir restoranų apžvalgininkas.

„Vasara salose“ – tai autoriaus Matthew Forto odisėja po Italijos salas: pažintis su Elba, kur kadaise buvo ištremtas Napoleonas, Saliną, garsėjančią kaparėliais, Panteleriją, šlovinamą dėl ten gaminamo desertinio vyno, Pjanozą, kur kalinti pavojingi mafijos vadeivos, magiško grožio Kaprį ir daugybę kitų salų. 

Knyga „Vasara salose“ yra tikras kulinarijos ir kultūros vedlys, kuris paskolins idėjų keliaujantiems. Tai juslingas ir spalvingas įkvėpimas visiems, norintiems „išragauti“ gyvenimą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti