Viešbutis Nr. 21

16,92€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
19,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Senta RICH
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786094668173

Knygos „Viešbutis Nr. 21“ aprašymas

Man visiškai nerūpi, koks tai daiktas. Svarbu, kad anksčiau jis priklausė viešbučio svečiui, o dabar yra mano.

Senta Rich – iš Londono kilusi rašytoja, šiuo metu gyvena Dubline. Baigusi filosofijos studijas ėmėsi radijo pjesių ir straipsnių žurnalams. Vėliau kūrė scenarijus Airijos ir Didžiosios Britanijos serialams ir televizijos laidoms. Išgarsėjusi kaip scenaristė, 2023 m. S. Rich išleido romaną „Viešbutis Nr. 21“.

Noelė – darbšti viešbučio kambarinė. Tiesiog pavyzdinga darbuotoja. Bent jau iš pirmo žvilgsnio. Ji mandagi, vengia konfliktų ir... vagia iš viešbučio svečių. Niekada neima nieko vertingo, tik mažus suvenyrus: lūpų dažus, segę ar šukas. Per aštuonerius darbo metus dar nė karto neįkliuvo. Vos pajutusi menkiausią grėsmę, sprunka ir pradeda viską iš naujo. 

Ir štai Noelė stovi prie savo dvidešimt pirmojo viešbučio, pasiryžusi sumušti rekordą ir išdirbti jame ilgiau nei mėnesį. Tačiau „Magnolijoje“ sutiktos kambarinės sumaišo visas kortas. Šios drąsios, linksmos moterys, noriai priėmusios naujokę į savo būrį, ima akylai stebėti kiekvieną jos žingsnį. Bet polinkis vagiliauti – toli gražu ne vienintelė Noelės paslaptis.

Meilė be atsako, neužgijusios vaikystės traumos ir nesibaigiančios pastangos pritapti, pamirštant tikrąją save, privers Noelę pirmą kartą stabtelėti ir atsigręžti į praeitį. Ši nuoširdi, komiška ir jautri kleptomanės kambarinės išpažintis nepaliks skaitytojų abejingų. 

„Sentos Rich romane „Viešbutis Nr. 21“ paliečiama daug svarbių temų: nuo savęs pažinimo, lytiškumo ir psichinės sveikatos iki moterų draugystės peripetijų.“

Paste Magazine

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti