Visuotinė lietuvių enciklopedija 23 t. (pardavimas)

Informacija
  • Viršelis Kietas
  • Leidykla Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
  • ISBN 9785420017234

Knygos „Visuotinė lietuvių enciklopedija 23 t. (pardavimas) “ aprašymas

Tai - įspūdingos apimties originalus iliustruotas mokslinis informacinis leidinys. Tai - pirmoji posovietinė originali lietuviškoji enciklopedija. Joje pateikiama svarbiausios žinios apie pasaulį, gausu faktų apie Lietuvą ir lietuvius. Visuotinė lietuvių enciklopedija 23 t. iš pagrindų skiriasi nuo Lietuviškosios tarybinės enciklopedijos (13 t.) ir turiniu, ir apimtimi. VLE yra tokio tipo enciklopedija kaip Vokietijos Brockhaus, Anglijos Britannica, Lenkijos Wielka Encyklopedia Powszechna

VLE tikslas yra lietuviškai skaitantiems žmonėms, pirmiausia lietuviams, suteikti informacijos apie Visatą ir Žemę, supažindinti su civilizacijos istorija, pasaulio tautų kultūra, mokslu, ekonomika, pateikti objektyvių žinių apie kitas šalis, pasaulio politinės, kultūrinės bei ekonominės raidos tendencijas, skatinti humanistines ir krikščioniškąsias vertybes, parodyti Lietuvos valstybę bei lietuvių tautą pasaulio ir Europos istorijos bei kultūros kontekste.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti