Žalgirio mūšis. Legenda atgyja

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 260
  • ISBN 9786099575711

Knygos „Žalgirio mūšis. Legenda atgyja“ aprašymas

Istorinis lietuviškas komiksas vaikams - ŽALGIRIO MŪŠIS. LEGENDA ATGYJA

500 originalių, spalvotų iliustracijų. Unikalūs herojų dialogai ir tekstai.

Išskirtinė 260 puslapių kelionė į didingą Lietuvos praeitį.

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje!

Ši nepaprasta knyga paskatins Jūsų jaunąjį herojų dar labiau pamilti Lietuvos istoriją ir įsivaizduoti save, kaip patį tikriausią viduramžių riterį. To negalėsite palyginti su jokia kita knyga, kurią laikėte savo rankose. Tai gyvas, tikrumu pulsuojantis grožinis kūrinys apie mūsų protėvių kovą už savo šalį. Už savo įsitikinimus. Už savo vertybes. Tai knyga apie meilę ir atsidavimą. Tai įkvepianti istorija apie kovą už laisvę.

3 metai atkaklaus kūrybinio darbo.

Mes netaupėme laiko ir jėgų. Viskas Jums. Iš širdies.

Jūs nustebsite kiekvieno šios knygos piešinio jėga. Tai širdis, kurią mes įdėjome per pastaruosius 3 metus, kad Jums padovanotume didingą kelionę į Lietuvos praeitį. Ir mes tikime, kad sukūrėme kai ką verto Jūsų laiko ir dėmesio. Kiekvienas piešinys ir tekstas buvo kuriami su meile. Jums. Žemiau kviečiame peržvelgti vaizdo įrašą, kaip ir kiek buvo spalvinamas vos vienas knygos piešinys. Mes suskaičiavome, kad įprastai vienai iliustracijai nupiešti užtrukdavome nuo 1 iki 3 parų. O tokių iliustracijų - net 500!

Kaip gimė ši jauniesiems Lietuvos herojams skirta knyga?

Sveiki, aš esu Martynas Šaikus ir aš labai mėgstu skaityti. O labiausiai aš mėgstu skaityti istorines knygas apie stiprius ir charizmatiškus lyderius, kurie kovojo už savo vertybes, viziją ir laisvę. Ir aš tikiu, kad tie, kurie skaito knygas, turi gerokai didesnę vaizduotę, kūrybingumą ir gyvenime mato daugiau pozityvių dalykų ir galimybių.

Su žmona Ramune auginame 2 vaikus. Fantastišką mergaitę Mariją, kuriai dabar vos 1,5 metų, ir pramuštgalvį sūnų Ričardą. Ričardui jau beveik 4 metai ir jis taip pat mėgsta skaityti. Bet aš turiu vieną liūdną mintį: nors gyvename tokiame gausos amžiuje ir viskas taip greitai keičiasi, tačiau jauniems berniukams tikrai trūksta knygų apie lyderystę, įkvepiančių istorijų apie herojus, kovojančius už savo šalį, idėjas ir savo laisvę. Ir aš manau, kad mažieji mūsų herojai privalo turėti daugiau vyriškumo pavyzdžių. Tų, kurie niekada nepasiduoda ir iki galo kovoja dėl savo svajonių. Nes juk kartais tėtės pavyzdžio vaikams negana. Kad ir kaip jis besistengtų...

Komiksas “Žalgirio Mūšis. Legenda atgyja” yra nuoširdus bandymas suteikti Lietuvos vaikams ir jaunimui tokią knygą. Tai tikra istorija apie vieną didžiausių mūšių viduramžių istorijoje. Tai įkvepianti knyga apie du lyderius - mūsų Lietuvos didįjį kunigaikštį Vytautą ir jo pusbrolį - Lenkijos karalių Jogailą. Jie buvo sąjungininkai ir kartu nugalėjo savo priešus - Kryžiuočių ordiną.

Žalgirio mūšis vyko 1410 metų liepos 15 dieną ir tai tapo reikšmingiausiu, precedento neturinčiu Lietuvos istorijos ir Vidurio Europos istorijos įvykiu.

Ruošdami šią knygą mes išnagrinėjome per 30 svarbiausių istorinių knygų ir kitų šaltinių, kuriuos studijavome, analizavome ir transformavome kiekvieną svarbiausią žinią į lengvai ir paprastai suprantamą kalbą, kuri sužavėtų jaunuosius Lietuvos svajotojus.

Šią knygą reikėtų perskaityti vaikui, jeigu jis yra iki 5-6 metų amžiaus. O jeigu vaikai vyresni - tuomet drąsiai duokite šią knygą jiems ir leiskite jiems savarankiškai nukeliauti atgal į didingą Lietuvos praeitį. Tekstai bus lengvai suprantami, o juos iliustruos net 500 originalių piešinių, kuriems sukurti paskyrėme net 3 pastaruosius metus. Darbą prie šios knygos kūrimo mes pradėjome net nuo 2012 metų!

Bet aš norėjau, kad šia knyga mėgautųsi net tik jauniausieji. Ši knyga bus prasmingai praleistas laikas ir vėlesniuose gyvenimo etapuose. Kad įkvėptų, praturtintų, primintų. Tai knyga skirta vaikams, bet neprisiriškime labai prie to...

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti