Žarnyno higiena

Žarnyno higiena

22,70€
27,35€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 192
  • ISBN 9786098193398

Knygos „Žarnyno higiena“ aprašymas

Ši knyga išsiskiria paprastumu skaityti ir suprasti. „Žarnyno higiena“ visiems suprantama kalba pateikia mokslines žinias apie tai, kaip džiaugtis sveiku žarnynu ir numesti svorio visam laikui. Čia dalinamasi detaliais patarimais, kaip išsiugdyti sveiko gyvenimo įpročius, pateikiamos naujausios rekomendacijos bei analizuojamos senos tiesos.

 

Autoriai Mantas Jakimavičius ir Giedrė Arlauskė visų pirma apžvelgia bauginančią nutukimo statistiką. Jie nuosekliai aptaria, ką žmonės valgo, ko nederėtų rinktis ir ką praleidžiame iš gamtos siūlomų gėrybių. Čia analizuojami populiariausi antsvorio turinčių asmenų pasiteisinimai ir paaiškinama, kaip jų išsižadėti. Autoriai pateikia virškinimo procesų atmintinę ir padeda lengvai išsiugdyti tinkamus mitybos įpročius.


Autoriai siekia, kad skaitytojai suprastų, jog stebuklingų lieknėjimo piliulių nebuvo, nėra ir nebus. Tačiau stebuklai gali būti padaryti per jus pačius, kai turite žinių ir noro juos sukelti.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti