Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
ispardavimas -76%
10 laimingų mamų įpročių

10 laimingų mamų įpročių

Nauja kaina:
3,00€
Sena kaina:
12,35€
Sutaupote:
9,35€

Apie

Nors ir labai skirtingos, visos mamos turi kai ką bendra – motinystę su visai
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Meg Meeker

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502343

Knygos „10 laimingų mamų įpročių “ aprašymas

Nors ir labai skirtingos, visos mamos turi kai ką bendra – motinystę su visai jos teikiamais džiaugsmais ir rūpesčiais.

Tradiciškai manoma, kad mamos turi mokėti ir daryti viską: užauginti vaikus superžvaigždes, puikiai atrodyti, kopti karjeros laiptais, gerai uždirbti, rūpintis nepriekaištinga namų švara ir jaukumu, būti tobulomis žmonomis. Ką jau kalbėti apie vienišas mamas, kurios patiria dar didesnį spaudimą ir dar šykštesnę paramą iš šalies.

Dr. Megė Myker (Meg Meeker), naudodamasi per 25-erius savo kaip vaikų ir suaugusiųjų gydytojos darbo metus sukauptomis žiniomis ir taikydama jas praktikoje – pati užauginusi keturis vaikus, knygoje „10 laimingų mamų įpročių" atskleidžia, kodėl moterys kenčia nuo nuolat didėjančio spaudimo visur siekti tobulybės ir kaip tai atsiliepia jų emocinei, fizinei, protinei bei dvasinei sveikatai. Ši gyvenimiškų situacijų, naudingų pratimų ir patarimų kupina knyga supažindina su 10 pačių pozityviausių ir efektyviausių sveikų ir laimingų mamų įpročių, įskaitant šiuos:


Draugauti su žmonėmis, kurie žino, kas yra tikra draugystė;

Žinoti, ką galima (ir ko negalima) nusipirkti už pinigus;

Mažinti krūvį – dažniau daryti mažiau;

Atrasti tikėjimą ir išmokti juo pasitikėti;

Skirti laiko sau.

Įgyvendinusios esmines dr. Megės Myker strategijas, jausitės laimingesnės, išsaugosite savo kaip moters, o ne tik mamos, tapatybę ir išmokysite savo vaikus būti tokius puikius, kokie jie tik gali būti – argi tai ne pats vertingiausias atlygis mamai?

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai