Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą

Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą

Internetu:
45,48€
Knygyne:
53,50€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tiamata
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 500
  • ISBN 9786099579986

Knygos „Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą“ aprašymas

Knyga, kurią dabar skaitytojas laiko rankose, tai pirmiausia autorės Audronės Ilgevičienės dovana Astromineralogijos centrui dešimtmečio proga ir jo lankytojams bei visiems tiems, kurie myli gamtą, mėgsta akmenis ir kurių sielos neužgožtps proto.

„Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą“ - tai enciklopedija-vadovėlis, kurio medžiagos pakaks, norint bandyti padėti sau, o gal ir kitiems. Jame pateiktos svarbiausios pasaulyje senovėje egzistavusios ir dabar egzistuojančios akmenų pritaikymo ir parinkimo kryptys, autorės ilgamečiai empiriniai ir intuityvūs tyrinėjimai, pristatomos įvairios talismanų tradicijos, analizuojamos giluminės ligų atsiradimo priežastys, subtiliosios žmogaus sistemos, nagrinėjami lauko akmenys ir t. t.

Ši knyga „Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą“ pretenduotų būti vadovėliu tiems, kurie bando įžengti į ezoterikos „džiungles“, nelabai suvokdami, kas ten jų laukia, ir tiems, kurie jose jau yra.

Pirmiesiems ji padės suvokti, kad takų, takelių, kaip ir pavojų, ten daugybė, todėl skubėti nevertėtų. Antriesiems - patvirtins tai, ką jie jau patys atrado, arba atvers naujas suvokimo galimybes.

Ji gali pateikti daug subtilybių medikams, psichologams, taip pat pažadinti naują tiksliųjų mokslų atstovų požiūrį.

Ji gali praversti visiems, suprantantiems arba pradedantiems suprasti, kad fizinis pasaulis, kurį matome ir galime paaiškinti, turi savo ribas. Už tų ribų slypi begalė pasaulių, kurių protas ištirti dar nepajėgus.

Kituose šios knygos „Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą“ tomuose bus išsamiai aprašomi plačiausiai taikomi mineralai, pateikiamos praktikos su jais, kalbama apie ypatingąsias Žemės vietas, mineralų sąmonę, jų singonijų ir žmogaus mąstymo sąsajas ir apie tai, kas gali rūpėti tiems, kurie ieško Tikrojo pažinimo ir Savęs.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti