Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Akmenų sergėtojai. Žemė - oras

14,88€
17,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 477
  • ISBN 9786094555664

Knygos „Akmenų sergėtojai. Žemė - oras“ aprašymas

Knygos „Akmenų sergėtojai. Žemė-oras“ epicentre du jauni žmonės - Keitlina ir Džeikas, kurie patys to neįtardami tampa pirmaisiais bauginančių dieviškų galių nešiotojais. Jų gyvenimai pasikeis negrįžtamai. Paslaptys, kurios buvo saugomos šimtus metų, pasaulis, apie kurį niekas neįtarė, tampa Keitės ir Džeiko kasdienybe. Dovana, kuri gali atrodyti kaip didžiausias stebuklas, jaunuoliams virs nesibaigiančia kova už savo ir kitų gyvybes. 

Nuotykiai, paslaptys, pavojai ir meilė skaitytojams suteiks didžiulį malonumą ir neleis atidėti knygos į šalį. Ar naujieji laikai atneš žmonijai pražūtį? Ar „Akmenų sergėtojų” brolijai pavyks įvykdyti savo misiją ir apsaugoti dieviškąsias galias bei neleisti joms patekti į blogas rankas? Ar pasaulio, kokį pažįstame ir mylime, likimas gali priklausyti nuo kelių išrinktųjų, kurie net nežino tokie esantys?

APIE AUTORIŲ:

Tikras vardas ir pavardė - Paulius Bukauskas, gimęs 1984 m. Nors knygas pamėgęs dar vaikystėje, jis nesiejo savo gyvenimo su rašymu. Autorius baigė gimnaziją 2003 m., vėliau studijavo istoriją.

Dar studijų laikais pradėjo ir daug metų dirbo renginių organizatoriumi, renginių ir radijo laidų vedėju. Kūrybinio rašymo kelią autorius pradėjo 2018 m., jau būdamas 32-ų metų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti