Atsip*sk nuo savęs

11,57€
13,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Tobulėjimo projektai
  • ISBN 9786098210194

„Atsip*sk nuo savęs“ aprašymas

Nori tikėk, nori ne, bet šiandien gyveni gyvenimą, kurį nori – ir esi vertas – gyventi.
Atsibodo? Nepatinka? Imkis pokyčių, semdamasis įkvėpimo iš Gary John Bishop knygos „Atsip*sk nuo savęs“. Knyga parašyta kiekvienam, kuriam reikia gero spyrio į užpakalį.

Lyg voverei suktis uždarame rate gal ir smagu, bet kai supranti, jog tai niekur neveda, apima neviltis. Užuot jautęsis prastai, pabandyk rasti atsakymą, kodėl atsidūrei tokioje, švelniai tariant, *ūdinoje situacijoje.

Jautiesi lyg supančiotas? Gary John Bishop padės sugriauti tave ir geriausią tavo versiją skiriančią sieną! Šios knygos puslapiuose nerasi saldžių žodžių ir švelnaus paplekšnojimo per petį. Autoriaus taiko kitokią metodiką – jis kalba be užuolankų ir atvirai. Kartais atrodo, kad stačiokiškai? Bet tikslas pateisina priemones, tiesa!

Ne, ne tavo kolegos dirba per mažai ir ne bosas yra *iknius – tai tik išorinės aplinkybės, kurios neturi jokios įtakos tavo sėkmei, karjerai ir tam, kas tu esi. Nustokite kaltinti kitus! Imkitės iniciatyvos patys! Negalvokite apie didesnę algą, bet jos paprašykite! Jei įkyrėjo kolegos - keiskite darbą! „Atsip*sk nuo savęs“ – tai knyga kiekvienam, kada nors norėjusiam arba tebenorinčiam išspirti duris velniop...

Knygos pavadinimas pretenzingas, tačiau jis atitinka jos turinį. Puslapis po puslapio Gary John Bishop analizuoja mūsų mąstymą, elgesį ir priežastis, kodėl esame įklimpę mūsų pačių kasdienybėje. Nesijaučiate laimingas? Prašom – „Atsip*sk nuo savęs“. Ir nereikia pasiteisinimų – visiems galioja tie patys sėkmės dėsniai!

Gary John Bishop sako, kad gyvenim egzistuoja septynios savybės, dėl kurių galime arba atsidurti *ūdinoje situacijoje arba iš jos išsivaduoti:

1. Savanoriškai pasirenkame būti ten, kur esame;
2. Norime nugalėti, net jei pergalė netenkina;
3. Norime turėti galimybę viską kontroliuoti;
4. Turime drąsos žengti į nežinią;
5. Svarbu veiksmai, ne mintys;
6. Atkaklumas ir užsispyrimas;
7. Neturėti lūkesčių ir priimti pasaulį tokį, koks jis yra.

Kaip visi šie dalykai veikia mūsų gyvenimą ir kaip išnaudoti juos prasmingai, sužinosite knygoje „Atsip*sk nuo savęs“.

 

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti