Be eilės

19,51€
22,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius James Altuche
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786090150931

Knygos „Be eilės“ aprašymas

Ramunių pievelės“ autorė romane pasakoja moters, po vyro mirties puolusios į neviltį ir netgi norėjusios nusižudyti, tačiau netikėto susitikimo vėl sugrąžintos į gyvenimą, istoriją. Subtiliai ir su puikiu humoru parašytoje knygoje pinama netektis ir meilė, liūdesys ir džiaugsmas. Tai pirmoji M. Wesley knyga, atnešusi autorei pasaulinę šlovę ir įtraukta į prestižinę „Black Swan“ literatūros seriją. 

Mary Wesley (Merė Vesli), 1912–2002 m.

Garsi britų rašytoja, kurios knygos parduodamos šimtatūkstantiniais tiražais, lietuvių skaitytojams gerai žinoma kaip romano „Ramunių pievelė“ („Alma littera“, 2002) autorė.

M. Wesley užaugo aukštuomenės aplinkoje. Vaikystėje jautėsi nemylima. Kaip ir dauguma kilmingų merginų, ištekėjo, norėdama ištrūkti iš namų, tačiau santuoka truko neilgai. Vėliau sutiko nevykėlį rašytoją ir jį be galo įsimylėjo. Jųdviejų bohemiški santykiai truko iki pat vyro mirties. Vėliau rašytoja gyveno kaip atsiskyrėlė.

M. Wesley daugelį metų rašė vaikams, o prozą suaugusiesiems pradėjo kurti neįtikėtinai vėlai – būdama 70-ies. Knyga „Be eilės“ – pirmasis M. Wesley romanas, autorei akimirksniu atnešęs šlovę ir patekęs į prestižinę „Black Swan“ literatūros seriją.

Tapusi našle Matilda Poliport nusprendžia, kad toliau gyventi nebeverta – vaikai suaugę, draugai gyvena savus gyvenimus, o jai pačiai ant kulnų lipa artėjanti senatvė ir vienatvė. Todėl moteris iš pagrindų iššveičia namus, pasirūpina numylėtinio žąsino globa ir sudegina senus laiškus – belieka tik papietauti gamtoje, išgerti tabletes ir išplaukti į jūrą. Tačiau kruopščiai parengtas planas žlunga, nes kelyje į tikslą pasipainioja kita pasimetusi siela – motiną padėklu užmušęs ir policijos persekiojamas Hju Vorneris. Ir Matildai, ir Hju šis susitikimas padovanoja naujo gyvenimo viltį. Tačiau naujojo gyvenimo pradžią komplikuoja daug paslapčių. Ką Matildos vyras Tomas veikė Paryžiuje? Kodėl jos kaimynas matė NSO Kornvalio danguje? Kodėl Hju nužudė motiną? Tai tik dalis keblių klausimų, į kuriuos šio subtilaus ir su puikiu humoru parašyto romano veikėjai privalės rasti atsakymus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti